Strona 1 z 1

Wycieczka do Oświęcimia

: 11 kwie 2020, 5:57
autor: delia79
Hej. Szukam transportu z Krakowa do Oświęcimia. Znalazłam taką firmę oferującą przewozy http://pptaxi.pl/, mają przystępne ceny, ale chciałbym posłuchać waszych opinii lub pomysłów. Jak dostać się do Oświęcimia bez własnego auta?

Re: Wycieczka do Oświęcimia

: 27 maja 2020, 10:09
autor: garlejka
Osobiście uważam, że wycieczkę do Oświęcimia powinien odbyć dosłownie każdy. Warto rozważyć również wszelkiego rodzaju pielgrzymki. Jak tylko mogę, to chętnie biorę w nich udział. Na stronie http://www.parafialadek.pl/ znajdziecie ciekawy poradnik, jak przygotować się do takiej pielgrzymki.

Re: Wycieczka do Oświęcimia

: 02 paź 2020, 21:29
autor: pistaka
Przy okazji też warto zahaczyć o Kraków, to jest bardzo blisko, a przecież piękne miasto. Najlepiej sobie wynając apartament https://wsercukrakowa.pl/pl/oferta/apartamenty.php by mieć wszędzie blisko. One są w pełni wyposażone i w przystępnych cenach

Re: Wycieczka do Oświęcimia

: 10 cze 2021, 10:52
autor: Diana
Ogólnie jeśli kierunkiem Waszej podróży jest Małopolska, to sądzę, że mogą Was zainteresować informacje na blogu https://porady.malopolska.pl. Dowiecie się stamtąd, jakie miejsce warto zobaczyć właśnie w tych okolicach, co warto tam zwiedzić itp. Na pewno się Wam to przyda ;)