Wycieczka do Oświęcimia

Ruszamy w podróż po naszym pięknym kraju! Góry, morze, jeziora - polecamy najlepsze destynacje.
Awatar użytkownika
delia79
Posty: 8
Rejestracja: 19 mar 2019, 8:06

Wycieczka do Oświęcimia

Post autor: delia79 »

Hej. Szukam transportu z Krakowa do Oświęcimia. Znalazłam taką firmę oferującą przewozy http://pptaxi.pl/, mają przystępne ceny, ale chciałbym posłuchać waszych opinii lub pomysłów. Jak dostać się do Oświęcimia bez własnego auta?
Awatar użytkownika
garlejka
Posty: 112
Rejestracja: 01 mar 2019, 16:06

Re: Wycieczka do Oświęcimia

Post autor: garlejka »

Osobiście uważam, że wycieczkę do Oświęcimia powinien odbyć dosłownie każdy. Warto rozważyć również wszelkiego rodzaju pielgrzymki. Jak tylko mogę, to chętnie biorę w nich udział. Na stronie http://www.parafialadek.pl/ znajdziecie ciekawy poradnik, jak przygotować się do takiej pielgrzymki.
Awatar użytkownika
pistaka
Posty: 73
Rejestracja: 29 kwie 2019, 14:59

Re: Wycieczka do Oświęcimia

Post autor: pistaka »

Przy okazji też warto zahaczyć o Kraków, to jest bardzo blisko, a przecież piękne miasto. Najlepiej sobie wynając apartament https://wsercukrakowa.pl/pl/oferta/apartamenty.php by mieć wszędzie blisko. One są w pełni wyposażone i w przystępnych cenach
Awatar użytkownika
Diana
Posty: 411
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:08

Re: Wycieczka do Oświęcimia

Post autor: Diana »

Ogólnie jeśli kierunkiem Waszej podróży jest Małopolska, to sądzę, że mogą Was zainteresować informacje na blogu https://porady.malopolska.pl. Dowiecie się stamtąd, jakie miejsce warto zobaczyć właśnie w tych okolicach, co warto tam zwiedzić itp. Na pewno się Wam to przyda ;)
ODPOWIEDZ