Strona 1 z 1

Szkolenie dla rodziców

: 11 lis 2019, 11:42
autor: rokut
Mam dwójkę dzieci i ciężko mi się z nimi dogadać. Niektórzy powiedzą, że taki mają charakter albo że to taki wiek i że z tego wyrosną. Jakoś ciężko mi wszystko zrzucić na to. Myślę, że kwestia jest nieco głębsza. Zastanawiam się nad jakimś szkoleniem dla rodziców i ostatnio trafiłam na http://szkolaempatii.pl/trening-nvc/ Intensywny Trening Porozumienia bez przemocy. Wydaje się ok. Ktoś był na podobnym szkoleniu?

Re: Szkolenie dla rodziców

: 26 lis 2019, 15:38
autor: tormundmilk
Warto jak najczęściej uczestniczyć w szkoleniach po to by rozwijać swoją wiedzę i umiejętności; w przyszłości może to zaprocentować. Jeżeli Twój pracodawca będzie widział, że zależy Ci na pracy i cały czas się rozwijasz, to na pewno nagrodzi to premią lub nawet awansem. Ostatnio byłem na szkoleniu z zarządzania zespołem organizowanym przez firmę: https://www.altkomakademia.pl/kategorie-szkolen/ Znacie tę stronę?

Re: Szkolenie dla rodziców

: 12 gru 2019, 10:18
autor: Diana
Skoro już o szkoleniach mowa, to chciałam Wam polecić firmę szkoleniową Kar Group, z której ofertą możecie zapoznać się na stronie internetowej http://kar-group.elk.pl/. Jest to firma z wieloletnim doświadczeniem, mająca sporo zadowolonych klientów. Oferuje kilkadziesiąt kursów z najróżniejszych branż, aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Jakby tego było mało, firma po ukończonych kursach wystawia specjalne certyfikaty :)