Szkolenie dla rodziców

Różniaste różności!
Awatar użytkownika
rokut
Posty: 24
Rejestracja: 20 sie 2019, 19:10

Szkolenie dla rodziców

Post autor: rokut »

Mam dwójkę dzieci i ciężko mi się z nimi dogadać. Niektórzy powiedzą, że taki mają charakter albo że to taki wiek i że z tego wyrosną. Jakoś ciężko mi wszystko zrzucić na to. Myślę, że kwestia jest nieco głębsza. Zastanawiam się nad jakimś szkoleniem dla rodziców i ostatnio trafiłam na http://szkolaempatii.pl/trening-nvc/ Intensywny Trening Porozumienia bez przemocy. Wydaje się ok. Ktoś był na podobnym szkoleniu?
Awatar użytkownika
tormundmilk
Posty: 441
Rejestracja: 05 maja 2019, 20:52

Re: Szkolenie dla rodziców

Post autor: tormundmilk »

Warto jak najczęściej uczestniczyć w szkoleniach po to by rozwijać swoją wiedzę i umiejętności; w przyszłości może to zaprocentować. Jeżeli Twój pracodawca będzie widział, że zależy Ci na pracy i cały czas się rozwijasz, to na pewno nagrodzi to premią lub nawet awansem. Ostatnio byłem na szkoleniu z zarządzania zespołem organizowanym przez firmę: https://www.altkomakademia.pl/kategorie-szkolen/ Znacie tę stronę?
Awatar użytkownika
Diana
Posty: 411
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:08

Re: Szkolenie dla rodziców

Post autor: Diana »

Skoro już o szkoleniach mowa, to chciałam Wam polecić firmę szkoleniową Kar Group, z której ofertą możecie zapoznać się na stronie internetowej http://kar-group.elk.pl/. Jest to firma z wieloletnim doświadczeniem, mająca sporo zadowolonych klientów. Oferuje kilkadziesiąt kursów z najróżniejszych branż, aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Jakby tego było mało, firma po ukończonych kursach wystawia specjalne certyfikaty :)
ODPOWIEDZ