Ubezpieczenie OC

Podpowiadamy, jakie ubezpieczenie wybrać, na którą firmę ubezpieczeniową się zdecydować, jaki pakiet najbardziej się opłaca.
Awatar użytkownika
kira29
Posty: 342
Rejestracja: 22 mar 2019, 19:00

Ubezpieczenie OC

Post autor: kira29 »

Zastanawiasz się jakie ubezpieczenie OC będzie najlepsze i najbardziej dopasowane? Najlepiej poznać wiele różnych opcji i zobaczyć co najmocniej będzie Ci sprzyjać, a jednocześnie spełni wszelkie oczekiwania. Warto zatem zajrzeć na https://www.damo.pl/sprawdzanie-porownanie-oc gdzie znajdziesz porównanie OC w najlepszym i najszerszym wydaniu.
Awatar użytkownika
Bodzio12
Posty: 266
Rejestracja: 26 mar 2019, 17:18

Re: Ubezpieczenie OC

Post autor: Bodzio12 »

Ja korzystałam z http://kompleksowaochrona.pl/ dzięki kalkulatorowi mogłam wybrać tą najlepszą. Wszystko szybko i bez wychodzenia z domu załatwiłam co teraz jest bardzo ważne. Polecam bo ja jestem zadowolona.
Awatar użytkownika
pistaka
Posty: 73
Rejestracja: 29 kwie 2019, 14:59

Re: Ubezpieczenie OC

Post autor: pistaka »

Najsensowniej moim zdaniem jest korzystanie z tego typu porównywarek https://www.mfind.pl/ubezpieczenie-oc-ac , gdzie w chwilę moment można wyszukać najlepszą ofertę ubezpieczeniową. Nie trzeba nigdzie po agencjach ubezpieczeniowych chodzić, pytać się i tracić czas, wszystko w tym jednym miejscu można załatwić
Awatar użytkownika
maj020
Posty: 107
Rejestracja: 04 kwie 2019, 13:59

Re: Ubezpieczenie OC

Post autor: maj020 »

Uważam, że ubezpieczenie OC dla wielu osób powinno być podstawą i trzeba o nim myśleć, aby bezpiecznie korzystać z samochodu. Czasem wystarczy chwila nieuwagi. Na szczęście można otrzymać pomoc techniczną z ubezpieczenia OC. Chcecie znaleźć w takim razie jakieś najlepsze dla siebie? To zerknijcie konkretnie na stronę https://cuk.pl/ubezpieczenia/samochod
żaba

Re: Ubezpieczenie OC

Post autor: żaba »

My po kilku dniach wybraliśmy dobre ubezpieczenie z pomocą strony https://najtansze-ubezpieczenia.pl/ bo znaleźliśmy tam odpowiednią pomoc, dzięki której wszystko się udało. Również i Wam polecam sobie zerknąć, bo będziecie zachwyceni - gwarantuję. Polecam Wam zajrzeć pod ten link, bo naprawdę warto.
Aduś988

Re: Ubezpieczenie OC

Post autor: Aduś988 »

A czy już braliście odszkodowania z oc ? Ja właśnie ostatnio miałem mały wypadek ale niestety moje auto musiało iśc do naprawy i własnie skorzystałem z opcji wypożyczenia auta właśnie dzięki takiemu ubezpieczeniu. A zrobiłem to dzięki pomocy z tej właśnie strony.
głak

Re: Ubezpieczenie OC

Post autor: głak »

Zdaniem ubezpieczenie pocztowe ma bardzo fajną ofertę, jeżeli chodzi o ubezpieczenia. Ubezpieczyciel się nie tylko na wypadki komunikacyjne, ale również na życie. Tego typu ofertę jaki wysokość składki możecie sprawdzić tutaj: https://superpolisa.pl/partner/ubezpieczenia-pocztowe/ moim zdaniem warto to zrobić.
Awatar użytkownika
Tatiana-63
Posty: 1
Rejestracja: 30 cze 2021, 16:51

Re: Ubezpieczenie OC

Post autor: Tatiana-63 »

Słuchajcie, jak szukacie taniego oc, to mam dla Was fajną opcję - 200zł cashbacku za OC w Beesafe, jeśli weźmiecie wcześniej DARMOWĄ pożyczkę w Vivusie. W skrrcie, pierwsza pożyczka, np. 1500zł, oddajesz tyle samo, bez żadnych kosztów, a za ubezpieczenie 200zł zwrotu.
Miśka

Re: Ubezpieczenie OC

Post autor: Miśka »

Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej (OC) chroni przed finansowymi konsekwencjami szkód wyrządzonych osobom trzecim - pokrywa koszty zarówno zniszczonego mienia, jak i wyrządzonych szkód osobowych. Jest obowiązkiem każdego właściciela pojazdu. Obowiązek zakupu ubezpieczenia OC reguluje Ustawa z dnia 22 maja 2003 r. o ubezpieczeniach obowiązkowych, Ubezpieczeniowym Funduszu Gwarancyjnym oraz o Polskim Biurze Ubezpieczycieli Komunikacyjnych. Co zawiera takie ubezpieczenie i jak działa? Tego można dowiedzieć się tutaj https://www.dyktaubezpieczenia.pl/ubezp ... -ocac,8,pl
jowiś456

Re: Ubezpieczenie OC

Post autor: jowiś456 »

Miśka pisze: ↑03 lis 2021, 10:58 Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej (OC) chroni przed finansowymi konsekwencjami szkód wyrządzonych osobom trzecim - pokrywa koszty zarówno zniszczonego mienia, jak i wyrządzonych szkód osobowych. Jest obowiązkiem każdego właściciela pojazdu. Obowiązek zakupu ubezpieczenia OC reguluje Ustawa z dnia 22 maja 2003 r. o ubezpieczeniach obowiązkowych, Ubezpieczeniowym Funduszu Gwarancyjnym oraz o Polskim Biurze Ubezpieczycieli Komunikacyjnych. Co zawiera takie ubezpieczenie i jak działa? Tego można dowiedzieć się tutaj
Ja mam fajną ubezpieczalnię w mieście
wites

Re: Ubezpieczenie OC

Post autor: wites »

Porównywarki ubezpieczeń sąnaprawdę dobre, ponieważ pozwalają na znalezienie najkorzystniejszych ofert i zmniejszenie składki OC. Portal https://inszury.pl/ jest godny rekomendacji ze względu na rozległą listę dostępnych tam firm ubezpieczeniowych oraz opcję weryfikacji cenowej każdej z tych propozycji.
Awatar użytkownika
cubanka
Posty: 87
Rejestracja: 30 maja 2019, 7:02

Re: Ubezpieczenie OC

Post autor: cubanka »

Oczywiście że tak, każdy chyba teraz z porównywarek korzysta przy wyborze ubezpieczenia. Zastanawiam się jednak jak wiele osób korzysta z samochodu zastępczego z oc sprawcy w przypadku stłuczki. Ja teraz dopiero dowiedziałam się jak to zrobić. Wszystko na ten temat można znaleźć na tej stronie https://zastepczy.org/tu/warta-samochod-zastepczy-z-oc/
Awatar użytkownika
tormundmilk
Posty: 442
Rejestracja: 05 maja 2019, 20:52

Re: Ubezpieczenie OC

Post autor: tormundmilk »

Jeśli chodzi o temat związany z ubezpieczeniami, to moim zdaniem warto sięgnąć pod ten adres: https://forumatic.pl/zabezpiecz-swoj-bi ... -cywilnej/ . Udało mi się tam odszukać sporo ciekawych informacji o ubezpieczeniu własnego biznesu, co uważam za świetne rozwiązanie.

licznik motogodzin vdo
Pijawka

Re: Ubezpieczenie OC

Post autor: Pijawka »

Wiele osób zastanawia się, czy ubezpieczenia kupowane przez internet są tak samo dobre, jak te oferowane przez tradycyjne agencje. Strony takie jak https://www.balcia.pl/pl/ udowadniają, że jakość usług może być nawet wyższa, dzięki personalizacji ofert i elastyczności w dostosowaniu ubezpieczenia do indywidualnych potrzeb klienta. To pokazuje, że innowacje technologiczne mają pozytywny wpływ na sektor ubezpieczeń.
Krystii

Re: Ubezpieczenie OC

Post autor: Krystii »

Posiadanie ubezpieczenia samochodowego to obowiązek każdego kierowcy, który chce chronić siebie i innych uczestników ruchu drogowego. Dobrze dobrana polisa może zabezpieczyć przed kosztami naprawy pojazdu oraz odszkodowaniami. Ciekawą ofertę na tego typu usługi możemy sprawdzić tutaj: https://ubezpieczenia.walbrzych.pl/ Warto zainwestować w odpowiednie ubezpieczenie, aby czuć się pewnie na drodze.
Gość

Re: Ubezpieczenie OC

Post autor: Gość »

No jeśli chodzi o ubezpiecznie samochodu OC to ja szukam aktualnie jakiegoś lepszego dla mojego samochodu. Bo mam złe, wiecznie jest problem z wypłaceniem, tak być nie może.
ODPOWIEDZ