Złom Węglików Spiekanych

Różniaste różności!
Awatar użytkownika
ewa920
Posty: 167
Rejestracja: 15 mar 2019, 10:57

Złom Węglików Spiekanych

Post autor: ewa920 »

W domu można znaleźć wiele różnych, dziwnych i nie potrzebnych nam rzeczy, więc może warto sprawdzić, co z tych rzeczy nadaje się do skupu? Tutaj https://zlomweglika.pl/zlom-weglikow-spiekanych znajdziecie złom, który przyjmuje właśnie węgliki spiekane różnego rodzaju. Na stronie macie dokładnie opisane, na jakich zasadach odbywa się wycena.
Awatar użytkownika
Diana
Posty: 411
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:08

Re: Złom Węglików Spiekanych

Post autor: Diana »

Ja też ostatnio szukałam firmy skupującej węgliki spiekane i tym sposobem trafiłam na ofertę na stronie https://weglik.eu/. Okazało się, że jest to firma ze Świętochłowic niedaleko Chorzowa. Przyjmują oni węgliki w różnych postaciach, między innymi płytki wieloostrzowe frezy, wiertła, wkładki do ciągadeł, walce do drutu, wkładki do matryc i wiele innych. W razie potrzeby firma oferuje również własny transport i odbiór od klienta. Jak sądzicie, warto skorzystać z ich oferty?
Awatar użytkownika
kimi
Posty: 233
Rejestracja: 14 sty 2019, 21:13

Re: Złom Węglików Spiekanych

Post autor: kimi »

Jak szukasz firmy która zajmuje się skupem złomu zwłaszcza węglików spiekanych to odwiedź https://www.stellmet.pl/oferta,4,zlom_w ... spiekanych Mają wieloletnie doświadczenie w tej branży i płacą najlepiej z wszystkich. Zapoznaj się z ich stroną i skontaktuj w sprawie wyceny.
ODPOWIEDZ