Waliza na dłuższą podróż

Różniaste różności!
Awatar użytkownika
niesiona
Posty: 31
Rejestracja: 03 kwie 2019, 7:47

Waliza na dłuższą podróż

Post autor: niesiona »

Jest, udało się! Wygrałam wycieczkę do Grecji w jednym z konkursów internetowych. Może sie wydawać, że niby nic, ale ja jednak jestem mile zaskoczona i szczęśliwa. Dokumenty mam wyrobione, bez problemu mogę ruszać, ale pozostaje mi kupić odpowiednio dużą walizę. Wyjazd ma trwać około 2 tygodni. Czy taka https://www.ceneo.pl/Torby_i_walizki/Kolor:Rozowe.htm będzie idealna?
Awatar użytkownika
ser0
Posty: 5
Rejestracja: 05 cze 2019, 15:03

Re: Waliza na dłuższą podróż

Post autor: ser0 »

Zdanie użytkowników forum jest ważne. Często sprawdzają się ich sugestie.
-Dobrze ci w tym smokingu - powiedziałam z uznaniem. -Aniele - nachylił się i delikatnie skubnął moje ucho zębami - poczekaj, aż go zdejmę...
Awatar użytkownika
madame
Posty: 99
Rejestracja: 22 maja 2019, 12:19

Re: Waliza na dłuższą podróż

Post autor: madame »

Wybierając się w podróż przemyśl sobie temat odpowiedniego ubezpieczenia. Najlepiej weź posprawdzaj sobie różne oferty i dopiero wtedy podejmij ostateczną decyzję. Pamiętaj, że nie zawsze cena jest najważniejsza, Czasem zdecydowanie lepiej zapłacić trochę więcej ale mieć pewność, że w razie jakiegoś nieprzewidzianego zdarzenia losowego jest się objętym kompleksową ochroną ubezpieczeniową. z miejsc, które znam to śmiało zajrzeć możesz na https://www.fuko.pl/ubezpieczenia/zagranica/rosja . Sam link dotyczy konkretnego miejsca, jednak jak zerkniesz to się przekonasz, że możliwości ubezpieczeń jest naprawdę sporo.
Awatar użytkownika
Diana
Posty: 411
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:08

Re: Waliza na dłuższą podróż

Post autor: Diana »

Ja w zeszłym roku kupiłam sobie cały zestaw bardzo fajnych i solidnych walizek na podróż, korzystając z oferty sklepu internetowego sklep.solier.pl. Ogólnie to jestem bardzo zadowolona, bo udało mi się wtedy trafić na fajną promocję, więc wcale dużo za te walizki nie zapłaciłam, a jak się okazało, naprawdę fantastycznie się sprawdziły podczas wyjazdu ;) Tak więc jeśli szukacie czegoś na podróż, to polecam się w tym sklepie rozejrzeć :)
Awatar użytkownika
dorada
Posty: 67
Rejestracja: 15 sty 2019, 16:06

Re: Waliza na dłuższą podróż

Post autor: dorada »

Duży wybór walizek znajdziecie też na stronie https://titan-travelite.com.pl/pl/. Warto rzucić na nie okiem. Moim zdaniem są warte uwagi.
ODPOWIEDZ