Używki

Różniaste różności!
Awatar użytkownika
Jacek
Posty: 15
Rejestracja: 09 sty 2019, 14:36

Używki

Post autor: Jacek »

Gdy zamieszkałem w Japonii źle znosiłem tamtejszy klimat i zmianę czasu. Oczywiście chciałem być gazelą biznesu i szybko piąć się po szczeblach kariery. Udało się, ale wspomagałem się, czym się dało i teraz poza odniesionym sukcesem nabawiłem sie problemów. Jak sobie z tym poradzić?
Awatar użytkownika
Nadia
Posty: 9
Rejestracja: 05 lut 2019, 11:59

Re: Używki

Post autor: Nadia »

Jeżeli to ciężkie używki, to czasami silna wola nie wystarczy. Warto pomyśleć w tym przypadku o rozmowie z psychoterapeutą, który otworzy Ci oczy na wiele rzeczy. Poszukaj sobie takiego fachowca za pośrednictwem Rankingu ośrodków terapii. Jest to miejsce, gdzie z łatwością odnajdziesz placówkę, w której uzyskasz pomoc, dzięki narzędziom wyszukiwania.
Awatar użytkownika
Lenika
Posty: 83
Rejestracja: 11 mar 2019, 17:31

Re: Używki

Post autor: Lenika »

Zawsze w takich przypadkach jest ważna rozmowa z psychologiem . Bardzo dobra placówką leczącą uzależnienia jest Medox w Nowym Modlinie http://medox.org.pl/ moja przyjaciolka tam się leczyła z depresji. Bardzo jej pomogli tamtejsi lekarze. Leczą tam różnego rodzaju uzależnienia jak i depresję czy schizofrenię. Są warci polecenia.
Awatar użytkownika
tormundmilk
Posty: 445
Rejestracja: 05 maja 2019, 20:52

Re: Używki

Post autor: tormundmilk »

Zawsze będę powtarzał, że z takimi sprawami najlepiej zgłaszać się od razu do profesjonalistów, ze względu na fakt, że pomogą wam najszybciej. Znam świetną stronę (lekarzebezkolejki), gdzie można się umówić online z dowolnym lekarzem bez kolejek. Szukany przeze mnie diabetolog okazał się strzałem w dziesiątkę, bo mogę się śmiało umawiać!
Awatar użytkownika
szalan
Posty: 72
Rejestracja: 11 mar 2019, 11:45

Re: Używki

Post autor: szalan »

Wiem, że leczenie tego typu uzależnień mają w http://terapie.net.pl/lekomania.html. Mój znajomy był uzależniony i właśnie tam był na terapii odwykowej. Udało mu się z tego wyjść, najważniejsze to wspierać taką osobę i przekonać ją do takiej terapii.
Awatar użytkownika
Dorcia
Posty: 68
Rejestracja: 27 paź 2019, 20:01

Re: Używki

Post autor: Dorcia »

Bardzo dobrze, że zdajesz sobie sprawę ze swojego problemu i to już jest duży plus dla Ciebie. Większość osób uzależnionych traci kontrolę i przestaje być jego świadomym. Jest taki Ośrodek Terapii Uzależnień Nefo, który mógłby być dla Ciebie rozwiązaniem. Ostatnio sporo na ich temat czytałam i myślę, że warto zapoznać się z ich ciekawym programem leczenia.
Awatar użytkownika
tatarus
Posty: 71
Rejestracja: 05 sty 2019, 18:08

Re: Używki

Post autor: tatarus »

U mnie niestety nie skończyło się na pomocy psychologa i syn musiał pójść na leczenie. Był uzależniony od hazardu i nikt nie mógł mu pomóc. Dostałam namiary na Ośrodek terapii Forest i syn zgłosił się tam na leczenie. Dobrze, że zauważyłam u niego problem i naciskałam na leczenie bo inaczej nigdy by nie przestał grać a wciągało go to coraz bardziej. Teraz dziękuje specjalistom z tego ośrodka za pomoc i okazane serce
Awatar użytkownika
Majka
Posty: 133
Rejestracja: 26 gru 2019, 22:30

Re: Używki

Post autor: Majka »

Niestety takie uzywki bywają bardzo szkodliwe dla naszego zdrowia .Moj brat wybrał się na terapie ze wzgledu na problemy z sieganiem po używki takie jak narkotyki. Boryka sie ze sporą depresją jednak wybrał leczenie narkomanii w ośrodku Medox w Nowym Modlinie i widzę ,że wychodzi mu to na dobre :)
Awatar użytkownika
pistaka
Posty: 73
Rejestracja: 29 kwie 2019, 14:59

Re: Używki

Post autor: pistaka »

Szczerze - uważam że jak nie ma potrzeby to lepiej sobie darować. Ja wiem że wszystko dla ludzi, ale nie każdy umie postawić sobie granicę. Potem zaczyna się odtrucie alkoholowe http://www.suplementyzdrowia.pl/jak-wyg ... we-w-domu/ i ból z tym związany
ODPOWIEDZ