Uzależnienie

Różniaste różności!
carnawal

Uzależnienie

Post autor: carnawal »

Często się zdarza, że zaczyna się od depresji, a kończy na uzależnieniu. Dlatego trzeba być bardzo uważnym gdy problem dotyczy naszych bliskich. W rodzinie mojej przyjaciółki jej mąż właśnie najpierw chodził do psychologa oraz psychiatry i brał leki. teraz jeszcze zapija je alkoholem. Już gorzej być nie może, więc postanowiłam, że im pomogę. Znalazłam dobry prywatny ośrodek terapii uzależnień Nefo i mam nadzieję, że mężczyzna zgodzi się na leczenie.

logowanie do plus online
Awatar użytkownika
Bodzio12
Posty: 266
Rejestracja: 26 mar 2019, 17:18

Re: Uzależnienie

Post autor: Bodzio12 »

Jeśli problem dotyczy kogoś bliskiego to warto mu pomóc. Można na przykład skierować go do terapia uzależnień poczytajcie na stronie na czym polegają takie terapie. Moim zdaniem nie ma co zwlekać. Lepiej się kontaktować i umawiać ze specjalistą.
Annaś

Re: Uzależnienie

Post autor: Annaś »

Wyjście z uzależnienia jest bardzo trudne i wymaga specjalistycznego leczenia. Polecam ośrodek leczenia uzależnień WakeUp znajdujący się pod Warszawą https://wakeup24.pl/osrodek-leczenia-uz ... -katowice/ To właśnie tam pomogli mojemu koledze wyjść z narkomanii. Przemili ludzie, którzy nie oceniali i z wyrozumiałością podchodzili do pacjentów.
Musiał

Re: Uzależnienie

Post autor: Musiał »

W Warszawie jest świetny ośrodek uzależnień Medyczny Detox. Zajmują się uzależnieniem od narkotyków i alkoholu. Dzięki nim mój przyjaciel zyskał nowe życie, bardzo mu pomogli i o niego zadbali. Dzięki nim chłopak się ustatkował i założył rodzinę, w końcu jest szczęśliwy. Szczerze polecam, wspaniali ludzie.
Awatar użytkownika
pieknyolek
Posty: 316
Rejestracja: 17 lip 2019, 13:23

Re: Uzależnienie

Post autor: pieknyolek »

Bodzio12 pisze: ↑21 paź 2020, 13:17 Jeśli problem dotyczy kogoś bliskiego to warto mu pomóc. Można na przykład skierować go do twoj-detoks.pl/osrodek-leczenia-uzaleznien-warszawa/ terapia uzależnień poczytajcie na stronie na czym polegają takie terapie. Moim zdaniem nie ma co zwlekać. Lepiej się kontaktować i umawiać ze specjalistą.
Zdecydowanie wszelakie uzależnienia należy jak najszybciej zacząć leczyć... Jeśli ktoś ma taką potrzebę to polecam sprawdzony ośrodek koło Krakowa: https://wyspasozo.pl/

Obrazek

UWAGA! nie płaci za usługi SEO - sprawdź w BIG ...
Awatar użytkownika
pieknyolek
Posty: 316
Rejestracja: 17 lip 2019, 13:23

Re: Uzależnienie

Post autor: pieknyolek »

Annaś pisze: ↑30 cze 2021, 9:00 Wyjście z uzależnienia jest bardzo trudne i wymaga specjalistycznego leczenia. Polecam ośrodek leczenia uzależnień WakeUp znajdujący się pod Warszawą wakeup24.pl/osrodek-leczenia-uzaleznien-katowice/ To właśnie tam pomogli mojemu koledze wyjść z narkomanii. Przemili ludzie, którzy nie oceniali i z wyrozumiałością podchodzili do pacjentów.
Współczuję chorym, bo narkomania to smutna i ciężka choroba. Na szczęście sa takie ośrodki o jakim piszesz, albo polecany przeze mnie Wyspa Sozo: https://wyspasozo.pl/oferta/terapia-narkotykowa/

Obrazek
ODPOWIEDZ