Uliczne oświetlenie

Różniaste różności!
Awatar użytkownika
Mazurska
Posty: 11
Rejestracja: 21 paź 2019, 21:27

Uliczne oświetlenie

Post autor: Mazurska »

Czy w Waszych miastach również pojawiają się nowe niższe latarnie uliczne? U mnie od kilku miesięcy stopniowo wymieniają oświetlenie i nawet już nie jest strach chodzić wieczorem po mieście. Z ciekawości postanowiłam poszukać więcej informacji i trafiłam tu http://uliczneled.pl . Uważam, że lampy led to naprawdę świetne rozwiązanie i przede wszystkim oszczędność dla miasta.
Awatar użytkownika
Karita222
Posty: 22
Rejestracja: 29 lis 2019, 16:41

Re: Uliczne oświetlenie

Post autor: Karita222 »

My z kolei poszukujemy odpowiedniego oświetlenia do domu. Potrzebne nam będą przede wszystkim stateczniki do świetlówek - https://hurtownia-swiatla.pl/startery Dzięki nim montaż oświetlenia będzie możliwy i zapewnimy sobie odpowiednią jakość i natężenie światła. A potrzebujemy zamontować oświetlenie w całym domu, bo zmieniamy akurat instalację elektryczną.
miśka

Re: Uliczne oświetlenie

Post autor: miśka »

A tutaj https://www.elmarco.pl/oferta/oswietlen ... ietleniowe już zaglądaliście? Jeśli nie, to myślę, że warto. Mają tam w ofercie różnego rodzaju oświetlenie zewnętrze. Między innymi znajdziecie tam słupy oświetleniowe. Wybór jest naprawdę ogromny. Każdy z powodzeniem znajdzie tam coś dla siebie. Sklep posiada profesjonalne zaopatrzenie.
paśka

Re: Uliczne oświetlenie

Post autor: paśka »

Ja mogę polecić bardzo dobre oświetlenie uliczne, które było zakładane w naszym mieście, a że jestem zarządca spółki się tym zajmującej, to wiem trochę na ten temat, Lampy uliczne LED, ostatnio są dużo częściej wybierane, i podobno lepiej oświetlają, przy mniejszym poborze energii.
Magduśśka

Re: Uliczne oświetlenie

Post autor: Magduśśka »

Mazurska pisze: ↑21 lis 2019, 12:32 Czy w Waszych miastach również pojawiają się nowe niższe latarnie uliczne?
Niższe? Szczerze mówiąc nigdy nie patrzyłam na ich wielkość. Obecnie miasto dostało dofinansowanie na modernizację oświetlenia w największym parku. Mąż robił projekt całej modernizacji. Według niego najlepsza jest latarnia parkowa https://sklep.bestlighting.pl/pl/p/Lata ... 199-cm/349. Jest wyjątkowa. Stylizowana na stare latarnie, ale z oszczędną lampą led.
ODPOWIEDZ