szkolenia online

Różniaste różności!
Awatar użytkownika
telebim
Posty: 50
Rejestracja: 10 paź 2019, 13:46

szkolenia online

Post autor: telebim »

Słyszeliście może o takich szkoleniach online? Bo ja szczerze mówić jeszcze o takich nie słyszałam dopóki syn mi nie pokazał takiego szkolenia. Z racji, że od jakiegoś czasu chodzi na treningi piłki nożnej i chce być bardzo dobrym piłkarzem to znalazła takie szkolenia online organizowane przez firmę Chce Zostać Nie powiem bardzo ciekawe takie szkolenie gdyż prowadzi je Tomasz Frankowski czyli człowiek który zna się na tym bardzo dobrze. Fajnie, że takie szkolenia są możliwe i mu wykupię takie szkolenie
Awatar użytkownika
Diana
Posty: 411
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:08

Re: szkolenia online

Post autor: Diana »

Całkiem sporo atrakcyjnych szkoleń on-line ma w swojej ofercie również firma szkoleniowa Kar Group. Na stronie internetowej http://kar-group.elk.pl/oferta/ oferta ta jest dostępna, więc możecie się w wolnej chwili zapoznać ;) Do wyboru jest tam tych kursów aż kilkadziesiąt, więc sądzę, że każdy znajdzie coś dla siebie ;)
Awatar użytkownika
Almina01
Posty: 54
Rejestracja: 20 wrz 2019, 17:29

Re: szkolenia online

Post autor: Almina01 »

Według mnie jednak znacznie więcej można wynieść z tradycyjnej formy szkoleń i warsztatów. Sama akurat szukam sobie fajnego kursu fotograficznego i myślę, że wreszcie wybiorę się na jakieś fajne indywidualne zajęcia fotograficzne. Chciałabym poznać nowe techniki fotografowania, żeby nauczyć się robić bardziej profesjonalne zdjęcia. A z czasem może nawet rozwinę biznes w tym kierunku.
Awatar użytkownika
bonitta
Posty: 29
Rejestracja: 07 lis 2019, 13:51

Re: szkolenia online

Post autor: bonitta »

Z tego co zauważyłam również znakomite szkolenia można znaleźć na stronie https://www.kursylektor.pl/kurs-na-oper ... zystkie-,1 . W szczególności są one skierowane do osób, które chcą operować maszynami typu koparko-ładowarka wszystkich typów. Myślę, że warto się z zapoznać z tymi kursami.
Awatar użytkownika
mleczko90
Posty: 45
Rejestracja: 30 wrz 2019, 16:33

Re: szkolenia online

Post autor: mleczko90 »

Szkolenia są zdecydowanie warte uwagi bo przekazują mase wiedzy. Jesli ktos potrzebujesz się do szkolić ze sprzedazy to polecam https://integritysolutionspoland.pl/integrity-selling/
Awatar użytkownika
kimi
Posty: 233
Rejestracja: 14 sty 2019, 21:13

Re: szkolenia online

Post autor: kimi »

Jeśli chcesz ciekawe szkolenia online to spróbuj takiego jak zostać copywriterem i zarabiać na pisaniu tekstów Jest dostępne online i kosztuje niewiele a jest gwarancją że szybko znajdziesz pracę i dobrze zarobisz. Na obecne czasy dobre rozwiązanie.
Awatar użytkownika
Amelka31
Posty: 79
Rejestracja: 23 gru 2018, 17:41

Re: szkolenia online

Post autor: Amelka31 »

Z pewnością każda forma szkoleniowa jest korzystna, ponieważ pozala na zwiększenie swoich umiejętności i poprawę kwalifikacji. Dlatego trzeba śledzić szkolenia branżowe - https://www.movuto.pl/zoga-krakow dzięki którym zdobywa się niezbędną wiedzę i stawia na samorozwój. Im więcej takich szkoleń tym więcej będziecie potrafili i więcej możecie zaoferować swoim klientom.
:)
ODPOWIEDZ