Szkoła a zeszyty

Różniaste różności!
Awatar użytkownika
kira29
Posty: 342
Rejestracja: 22 mar 2019, 19:00

Szkoła a zeszyty

Post autor: kira29 »

Jeśli masz dziecko w wieku szkolnym lub sam chodzisz jeszcze do szkoły czy na studia, doskonale wiesz, że notowanie i zapisywanie różnych elementów w zeszycie to podstawa. Zatem jaki zeszyt będzie najodpowiedniejszy? Szukając odpowiedzi na to pytanie koniecznie zajrzyj na https://papierowo.pl/blog/Jaki-zeszyt-wybrac-do-szkoly gdzie wszystko jest szczegółowo opisane.
Awatar użytkownika
szalan
Posty: 72
Rejestracja: 11 mar 2019, 11:45

Re: Szkoła a zeszyty

Post autor: szalan »

Skoro już jesteśmy na temacie szkoły to polecam dla osób które mają w tym roku maturę specjalnie przygotowane do tego pomoce naukowe https://www.taniaksiazka.pl/seria/my-matura-success. Sama korzystam z takich książek i muszę przyznać że pomagają bardzo mocno w przygotowaniu się do egzaminu dojrzałości.

jak opracować ankietę do pracy magisterskiej
Awatar użytkownika
Kriszged69
Posty: 2
Rejestracja: 10 lut 2020, 17:40

Re: Szkoła a zeszyty

Post autor: Kriszged69 »

czy to jest jakaś różnica?
-
pogotowie hydrauliczne Warszawa
Awatar użytkownika
Kallilo
Posty: 4
Rejestracja: 10 lut 2020, 22:55

Re: Szkoła a zeszyty

Post autor: Kallilo »

Zeszyty są akurat bardzo potrzebne
Awatar użytkownika
B4eqga2
Posty: 1
Rejestracja: 12 lut 2020, 20:13

Re: Szkoła a zeszyty

Post autor: B4eqga2 »

może coś tam wybiorę dla siebie.
-
Łożyska samochodowe
Awatar użytkownika
AbiUbu
Posty: 4
Rejestracja: 20 mar 2020, 16:04

Re: Szkoła a zeszyty

Post autor: AbiUbu »

No proszę, ktoś na uczelni wyższej wymaga od studentów zeszytów? Przecież to się w ogóle nie sprawdza i nie ma zastosowania w nowoczesnej, efektywnej edukacji. Już nie mówię o cyfryzacji tego procesu, robienie notatek jest ważne, ale zeszyty są bardzo niepraktyczne, szczególnie na bardziej prestiżowych kierunkach, jak prawo w biznesie studia.
Awatar użytkownika
Meliza
Posty: 49
Rejestracja: 08 paź 2019, 7:40

Re: Szkoła a zeszyty

Post autor: Meliza »

Za niedługo może wystarczy sam tablet, żadnych zeszytów, książek. Dobre dla kręgosłupa, ale jednak ja jestem chyba w tej kwestii tradycjonalistką. Nasz syn nie ma problemu z ciężkim plecakiem, wszystko jest fajnie rozwiązane w Te Vizji. Wybraliśmy właśnie tą szkołę prywatną z Warszawy, lokalizacja jest super, a też i szkoła dba o rozwój psychofizyczny dzieci.
małgorzata1

Re: Szkoła a zeszyty

Post autor: małgorzata1 »

A podręczniki do szkoły? Wiecie gdzie najlepiej ich szukać? Widziałam ostatnio, że Księgarnia PWN ma bardzo duży wybór podręczników szkolnych. Są to propozycje takie jak na przykład podręcznik klasa 3: https://ksiegarnia.pwn.pl/Podreczniki-s ... 278,k.html .
Awatar użytkownika
mycha22
Posty: 158
Rejestracja: 20 mar 2019, 11:47

Re: Szkoła a zeszyty

Post autor: mycha22 »

Robiąc wyprawkę, trzeba pamiętać nie tylko o zeszytach. Plecak, książki, a dla młodszych uczniów kredki czy farby, również są ważne. Czasami zapominamy o niektórych elementach, dlatego przy robieniu wyprawki, warto skorzystać z poradników. Wszystko fajnie zostało opisane na stronie https://blog.panpablo.pl/wyprawka-szkol ... c-z-glowy/ . Wspomnieli tam m.in. o butelce na wodę i sok, a to nam często wylatuje z głowy.
Awatar użytkownika
PatkaM
Posty: 81
Rejestracja: 06 paź 2019, 9:44

Re: Szkoła a zeszyty

Post autor: PatkaM »

Jak już kompletujecie wyprawkę szkolną to róbcie to już kompleksowo oczywiście. Wszystko kupujcie na raz, może w jednym miejscu. Ja robiłam zamówienie przez internet i polecam każdemu taką opcje. Przygotowujecie się do roku szkolnego, wybieracie szkołe? Jak jesteście z Warszawy to pomyślcie o Te Vizji, ta szkoła podstawowa prywatna głównie stawia na języki i to mnie przekonało.
ODPOWIEDZ