Salon Jest Pięknie - opinie

Różniaste różności!
Awatar użytkownika
vivika5
Posty: 4
Rejestracja: 04 sie 2020, 16:40

Salon Jest Pięknie - opinie

Post autor: vivika5 »

witajcie drogie! Dziś na szybko z pytaniem o salon Jest Pięknie w Warszawie. Czy warto zapisywać się tu na makijaż permanentny? myślę o tym od dawna... :)
Awatar użytkownika
tymonka
Posty: 20
Rejestracja: 03 cze 2019, 11:52

Re: Salon Jest Pięknie - opinie

Post autor: tymonka »

ja sama mam zamiar zrobić sobie taki makijaż trwały i już powoli zaczęłam się rozglądać za jakaś ciekawą ofertą. Także chętnie się podepnę :)
Awatar użytkownika
arenta
Posty: 30
Rejestracja: 14 maja 2019, 13:35

Re: Salon Jest Pięknie - opinie

Post autor: arenta »

jak najbardziej polecam to miejsce! sama byłam u Dominiki na brwiach, zrobiła je perfekcyjnie. ma wieloletnie doświadczenie i widać, ze to jej pasja. ma wprawę, potrafi dobrać super kształt, pracuje na dobrych jakościowo barwnikach.
Awatar użytkownika
vivika5
Posty: 4
Rejestracja: 04 sie 2020, 16:40

Re: Salon Jest Pięknie - opinie

Post autor: vivika5 »

arenta pisze: ↑10 sie 2020, 7:55 jak najbardziej polecam to miejsce! sama byłam u Dominiki na brwiach, zrobiła je perfekcyjnie. ma wieloletnie doświadczenie i widać, ze to jej pasja. ma wprawę, potrafi dobrać super kształt, pracuje na dobrych jakościowo barwnikach.
super dzięki za info, o taką opinię z pierwszej ręki mi chodziło :) A powiedz mi czy korektra po kilku tygodniach też jest już w cenie zabiegu ?
Awatar użytkownika
arenta
Posty: 30
Rejestracja: 14 maja 2019, 13:35

Re: Salon Jest Pięknie - opinie

Post autor: arenta »

no jasne, to raczej standrad i u Dominiki nie jest inaczej :) zapisz się i spełniaj swoje marzenia, to naprawdę super rozwiązanie :)
ODPOWIEDZ