rozwód cywilny i kościelny

Różniaste różności!
Awatar użytkownika
Alexander
Posty: 7
Rejestracja: 11 lip 2019, 20:39

rozwód cywilny i kościelny

Post autor: Alexander »

Będę składać niebawem papiery rozwodowe i zastanawia mnie rozwód kościelny, czytałam na stronie kancelarii adwokata kościelnego tutaj http://adwokatkoscielny.pl że jest to mozliwe aby taki rozwód uzyskać. Czy ktoś może ma jakąś opinie na temat powodzenia? Znacie może kogoś kto uzyskal taki rozwód?
Awatar użytkownika
Lie4na2
Posty: 1
Rejestracja: 16 mar 2020, 16:31

Re: rozwód cywilny i kościelny

Post autor: Lie4na2 »

nie jest łatwo go dostać.
-
panele fotowoltaiczne poznań

facebook unseen chrome app
Awatar użytkownika
Diana
Posty: 411
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:08

Re: rozwód cywilny i kościelny

Post autor: Diana »

A ja mam pytanie do osób, które są już po rozwodzie - czy przy ustalaniu podziału majątku czy też opieki nad dziećmi korzystaliście z pomocy prawnej? Jeśli tak, to w jakiej kancelarii? Ja słyszałam, że na przykład Kancelaria Prawna Gawor takiej profesjonalnej pomocy udziela. Na stronie internetowej https://gaworkancelaria.pl/rozwody/ widziałam jej ofertę i wydaje mi się całkiem ok. A Wy co o niej sądzicie?
łobuz

Re: rozwód cywilny i kościelny

Post autor: łobuz »

Jeśli potrzebujesz pozwu o rozwód, koniecznie sprawdź ten link: https://i-rozwod.pl/ile-trwa-rozwod-gdy ... ych-dzieci . Firma zapewnia realizację wniosków rozwodowych. Wystarczy wypełnić formularz online i uiścić opłatę. Dla mnie jest to bardzo wygodna opcja, z której skorzystam.
Grażyna

Re: rozwód cywilny i kościelny

Post autor: Grażyna »

Rozwód nigdy nie jest łatwą sprawą, nawet kiedy rozwodzimy się bez orzekania o winie. Często do podziału jest majątek, ustanowienie opieki nad dziećmi itd. Kiedy moja siostra się rozwodziła, skorzystała z pomocy prawników z https://www.kancelaria-walterowicz.pl/. Była bardzo zadowolona z tej współpracy, pełen profesjonalizm i dużo fachowej wiedzy.
ODPOWIEDZ