Prawnik

Różniaste różności!
Małpiszonek

Prawnik

Post autor: Małpiszonek »

Ktoś poleci prawnika? Jak wybierać żeby było dobrze? A może kogoś nie polecacie? Jakie kryteria powinnam przyjąć i czego się spodziewać, gdy juz trafię na tego konkretnego :)
ferdka

Re: Prawnik

Post autor: ferdka »

Nigdy do końca pewna nie będziesz :) Prawnika to najlepiej wybierać z polecenia. Warto także przejrzeć opinie na temat kancelarii, jak już się zdecydujemy. Czasem wydaje sie ze prawnicy maja pełen profesjonalizm, a jednak coś nam nie spasi. Kolega tak miał z panem M. Mickiewiczem z Warszawy. Niby ok, ale jednak wybrał kogoś bardziej profesjonalnego.
zygfryd

Re: Prawnik

Post autor: zygfryd »

Współczesne rodzicielstwo to ciągłe poszukiwanie równowagi między autorytetem a bliskością z dzieckiem. Eksperci podkreślają znaczenie ustalania jasnych zasad, ale także wyrażania wsparcia i zrozumienia dla potrzeb dziecka. Artykuł, który można znaleźć pod linkiem https://www.portalpomorza.pl/artykul/59 ... -dzieckiem oferuje wgląd w to, jak należy rozmawiać z dziećmi na różne tematy, zachowując przy tym pozytywny ton.
alamakota

Re: Prawnik

Post autor: alamakota »

Zgadzam się, że najlepszym rozwiązaniem jest wybranie prawnika z polecenia. Tak właśnie trafiłam do Legaleo - Kancelarii Wojas Pawlak. Pomagali mi podczas trudnej sprawy rozwodowej i o alimenty na dziecko. Mój były mąż nie chciał się dogadać, ale na szczęście znalazłam zespół dobrych prawników. Podczas współpracy naprawdę widać doświadczenie i dużą wiedzę. Polecam, szczególnie do trudnych przypadków :)
ODPOWIEDZ