Piłka nożna

Różniaste różności!
Awatar użytkownika
Diana
Posty: 411
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:08

Piłka nożna

Post autor: Diana »

Witajcie,
czy są tutaj jacyś fani piłki nożnej? A może osoby, które czynnie trenują ten sport? Znalazłam ostatnio ciekawą ofertę kursu instruktorskiego na stronie internetowej http://szkolenia-kargroup.elk.pl/kurs-i ... ki-noznej/ i zaczęłam się zastanawiać, czy nie warto byłoby takiej wiedzy zdobyć :) Tym bardziej, że po kursie dostaje się certyfikat... jak sądzicie?
zółwik

Re: Piłka nożna

Post autor: zółwik »

Czy ktoś z Was może mi doradzić, czy turfy Puma Ultra sprawdzą się w przypadku10 letniego amatora piłki nożnej? Chcę zapisać syna od nowego roku do szkółki piłkarskiej i szukam dla niego butów, które chcę wręczyć mu jako prezent mikołajkowy. Znalazłem w sieci kilka pozytywnych opinii na temat tego modelu i ogólnie całej serii. Może macie jakieś alternatywy dla tego obuwia? Chciałbym zmieścić się w 200 złotych.

Pozdrawiam i z góry dziękuję za odpowiedzi!
Anuśka

Re: Piłka nożna

Post autor: Anuśka »

A skoro już mowa o piłce nożnej, to na jakich boiskach zazwyczaj w nią gracie? czy są one odpowiednio zadbane? Ja słyszałam, że na przykład firma Orlik Serwis z Czarnkowa zajmuje się takimi usługami jak właśnie konserwacja murawy. Jak sądzicie, jak często powinno się korzystać z takich usług?
Awatar użytkownika
mycha22
Posty: 158
Rejestracja: 20 mar 2019, 11:47

Re: Piłka nożna

Post autor: mycha22 »

Sporo ludzi gra teraz w piłkę nożną. Są specjalne sekcje dziecięce, a nawet kobiece. I ja uważam, że to dobrze, bo taka aktywność jest bardzo ważna. Do gry warto się odpowiednio przygotować. Jeśli też gracie - popatrzcie tu https://zina.pl - to sklep piłkarski, ze sporym asortymentem. Ubrania, torby, akcesoria do gry - jest w czym wybierać.
Areś

Re: Piłka nożna

Post autor: Areś »

W takim razie jeżeli będziecie szukali dobrej jakości sprzętu sportowego to w mojej opinii zdecydowanie warto sprawdzić ofertę sklepu YesSport w którym znajdziecie markowe buty sportowe w tym również z przeznaczeniem do gry w piłkę nożną. Ja nie raz kupowałem u nich już odzież sportową, obuwie i różne akcesoria. Jest w czym wybierać, do tego licząc na profesjonalną obsługę i całkiem niezłe promocje (bo też jest sporo promocji). Mam nadzieję, że znajdziecie co potrzebne i oczywiście udanej rozgrywki życzę!
ODPOWIEDZ