nowoczesny dom z drewna

Różniaste różności!
Awatar użytkownika
magdap
Posty: 60
Rejestracja: 10 lut 2020, 15:37

nowoczesny dom z drewna

Post autor: magdap »

Cześć, szukam rzetelnej oraz sprawdzonej firmy która projektuje nowoczesne domy z drewna. Być może ktoś z Was mógłby kogoś polecić?
Awatar użytkownika
oberyna
Posty: 62
Rejestracja: 14 lut 2020, 12:12

Re: nowoczesny dom z drewna

Post autor: oberyna »

Taki domek może troszkę kosztować, ale z pewnością znajdziecie odpowiednich ludzi, którzy własnie mają dobre ceny i odpowiadają własnie waszemu portfelowi, ja tak znalazłam takie usługi na Darmowe ogłoszenia online Białystok i naprawde polecam
Awatar użytkownika
kasiunia
Posty: 72
Rejestracja: 24 kwie 2019, 10:06

Re: nowoczesny dom z drewna

Post autor: kasiunia »

Jak widzę wiele osób zauważyło ,że coraz więcej w budownictwie wykorzystuje się drewna aż do budowy całych domów. Wszystko to jest możliwe dzięki odpowiedniemu przygotowaniu drewna do celów budowlanych - https://mgdachy.pl/impregnacja-drewna/ - mowa o impregnacji drewna. Impregnacja drewna konstrukcyjnego to proces, od którego w dużym stopniu zależy poziom ochrony tego materiału przed niszczeniem. Stosowanie odpowiednich metod pozwala na jego bardzo dobre zabezpieczenie. Drewnu szkodzą różne czynniki zewnętrzne, a niektóre gatunki są na nie szczególnie narażone. Dzięki impregnacji drewno tak szeroko może być wykorzystywane w budownictwie.
Awatar użytkownika
kira29
Posty: 342
Rejestracja: 22 mar 2019, 19:00

Re: nowoczesny dom z drewna

Post autor: kira29 »

Poszukujesz miejsca, które sprawi, że poczujesz się dobrze, swobodnie, a Twój komfort wzrośnie? Bez wątpienia, opcja domu nowoczesnego jest jak najbardziej dla Ciebie! Zadbaj więc o kwestie podstawowe czyli o wybór. Polecam zacząć od strony https://www.somfy.pl/ gdzie znajdziesz nowatorskie podejście do rozwiązań technologicznych. Dzięki nim Twój dom będzie kolebką nowoczesności.
Awatar użytkownika
Diana
Posty: 411
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:08

Re: nowoczesny dom z drewna

Post autor: Diana »

A skoro już mowa o nowoczesnych domach, to jakie znacie firmy, które oferują jakieś nowoczesne projekty takich domów? Ja ostatnio natknęłam się na ofertę nowości Pracowni Architektonicznej MG Projekt na stronie internetowej https://www.mgprojekt.com.pl/nowosci-mgprojekt i muszę przyznać, że zrobiła ona na mnie duże wrażenie ;) A Wy co sądzicie o tych projektach?
ODPOWIEDZ