Nasz

Różniaste różności!
LeosiaŃ

Nasz

Post autor: LeosiaŃ »

Budujesz dom, to pamiętaj o kilku ważnych sprawach, o których w zasadzie wszyscy wiedzą ale nie przykładają do nich szczególnej wagi.
Już na początku budowy są dwie ważne kwestie do załatwienia - wybór odpowiadającej nam działki oraz wybór projektu budowlanego. Pamiętać musimy także ,że dach to najważniejsza konstrukcja domu więc musimy znaleźć na prawdę odpowiedzialną ekipę. Warto też wspomóc sie przy budowie dachu odpowiednim dźwigiem budowlanym https://www.dzwigi-kotlicki.pl/ ,który usprawni i przyśpieszy prace.
Lućka

Re: Nasz dom

Post autor: Lućka »

Jeśli przymierzacie się do budowy nowego domu pamiętajcie ,że to dość poważne zadanie.Wiadomo ,że zaczynamy od wyboru projektu budowlanego i dobrze by był on zgodny z naszymi oczekiwaniami. Dach zaś to najważniejsza konstrukcja w każdym domu i trzeba wykonać go wyjątkowo dokładnie.Tylko doświadczona firma jest w stanie wykonać dach zgodnie ze sztuką budowlaną. Doświadczenia z pewnością nie brakuje firmie Mg Dachy - https://mgdachy.pl/ .Zajmują się dachami już ponad 20 lat - to najlepsza rekomendacja.

MG Domy sp. z o. o.
ul. Uczniowska 13, 03-112 Warszawa
tel: +48 500 200 660,
mail: [email protected]
Awatar użytkownika
mycha22
Posty: 158
Rejestracja: 20 mar 2019, 11:47

Re: Nasz

Post autor: mycha22 »

Ja jestem zwolenniczką kompleksowych rozwiązań. Jeśli budowa domu to z firmą, która zajmie się wszystkim. Od budowy fundamentów, aż po sam dach. W Krakowie jest firma, która buduje domy w ten sposób. Tutaj https://fastkrakow.pl/domy-jednorodzinne/ macie namiar na ich. Podpytajcie o szczegóły, bo dzięki zleceniu budowy profesjonalistom, odpadnie wam sporo zmartwień.
Awatar użytkownika
pieknyolek
Posty: 316
Rejestracja: 17 lip 2019, 13:23

Re: Nasz

Post autor: pieknyolek »

mycha22 pisze: ↑24 maja 2021, 11:02 Ja jestem zwolenniczką kompleksowych rozwiązań. Jeśli budowa domu to z firmą, która zajmie się wszystkim. Od budowy fundamentów, aż po sam dach. W Krakowie jest firma, która buduje domy w ten sposób. Tutaj fastkrakow.pl/domy-jednorodzinne/ macie namiar na ich. Podpytajcie o szczegóły, bo dzięki zleceniu budowy profesjonalistom, odpadnie wam sporo zmartwień.
Według mnie piękne domy sa w tej dzielnicy Szczecina: http://inhouse.szczecin.pl/domy/sprzeda ... =BEZRZECZE

Obrazek
Awatar użytkownika
pieknyolek
Posty: 316
Rejestracja: 17 lip 2019, 13:23

Re: Nasz

Post autor: pieknyolek »

LeosiaŃ pisze: ↑08 mar 2021, 6:49 Budujesz dom, to pamiętaj o kilku ważnych sprawach, o których w zasadzie wszyscy wiedzą ale nie przykładają do nich szczególnej wagi.
Już na początku budowy są dwie ważne kwestie do załatwienia - wybór odpowiadającej nam działki oraz wybór projektu budowlanego. Pamiętać musimy także ,że dach to najważniejsza konstrukcja domu więc musimy znaleźć na prawdę odpowiedzialną ekipę. Warto też wspomóc sie przy budowie dachu odpowiednim dźwigiem budowlanym dzwigi-kotlicki.pl ,który usprawni i przyśpieszy prace.
No i pamiętajmy, jak ważny jest dach! Nam robila ta ekipa i jest super wykończony: http://www.wiazary-kratowe.pl/wiazary-d ... bydgoszcz/

Obrazek
ODPOWIEDZ