Najlepsza apteka online

Różniaste różności!
Awatar użytkownika
rewelacja
Posty: 61
Rejestracja: 13 sie 2019, 19:37

Najlepsza apteka online

Post autor: rewelacja »

Myślę, że w obecnej sytuacji na świecie warto zamawiać różne rzeczy online. Zauważyłam, że różne są opinie na temat aptek internetowych. Zauważyłam, że różne są opinie na temat aptek internetowych. Ciekawą ofertę znalazłam niedawno tu: https://www.apteka-leki.pl/ A wy co myślicie o aptekach internetowych? Korzystacie z takiego rozwiązania? Wolicie kupować leki online czy stacjonarnie?
Awatar użytkownika
tormundmilk
Posty: 436
Rejestracja: 05 maja 2019, 20:52

Re: Najlepsza apteka online

Post autor: tormundmilk »

My mamy taką wkładkę do kontaktu Bros właśnie i jeśli chodzi o komary to się sprawdza. Ale oczywiście to działa tylko w domu. Idąc na dwór to juz trzeba zastosować inne środki. Na https://www.e-zikoapteka.pl/ , to strona apteki produktów jest dużo. Ale nie wszystko można stosować u dzieci poniżej roku. I tu pojawia się problem.
Gońka

Re: Najlepsza apteka online

Post autor: Gońka »

Ponieważ mąż ma alergię właśnie w aptekach internetowych zwróciłam uwagę na leki na alergię bez recepty - https://www.apteka-familia.pl/alergia.html Wybór tego rypu produktów jest duży, więc muszę trochę bardziej się z nimi zapoznać. Mam nadzieję, że to mu przyniesie ulgę, ponieważ alergia potrafi skutecznie uprzykrzyć codzienne życie.
Środa

Re: Najlepsza apteka online

Post autor: Środa »

Wiecie co, sama też jeszcze niedawno byłam przekonana, że jeśli przez internet, to na pewno taniej. A byłam w błędzie. DOZ ma dobre ceny, a teraz też fajną zniżkę dla seniorów i to już tych od 60+. W godzinach od 8 do 12 te osoby mają zniżkę, 20%.

baterie r20 duracell
Awatar użytkownika
Zdzisiek78
Posty: 386
Rejestracja: 19 lip 2019, 8:39

Re: Najlepsza apteka online

Post autor: Zdzisiek78 »

Witam,chcę kupić odpowiednie srodki zabezpieczające przed komarami i kleszczami. Niedługo wyjezdzam na wakacje,dlatego wazne jest dla mnie to,by srodek mnie nie uczulał. Jakie srodki polecacie? Które z tych byście wybrali https://www.aptekagemini.pl/poradnik/dz ... la-dzieci/ Co o tym sądzicie?

klin na halluksy
ODPOWIEDZ