mleko modyfikowane

Różniaste różności!
sonia1u

mleko modyfikowane

Post autor: sonia1u »

mamusie jakie kupujecie mleko modyfikowane dla waszych dzieciaczków? są tu mamy które kupują bebilon?najbardziej zastanawiam się nad tym mlekiem, gdzie kupujecie?
alexa28

Re: mleko modyfikowane

Post autor: alexa28 »

My jesteśmy cały czas tylko na Bebilonie, moim zdaniem najlepsze mleko jakościowo, mojemu synkowi bardzo pasuję. A kupujemy w DOZie stacjonarnie oni mają super cenę.
Artia

Re: mleko modyfikowane

Post autor: Artia »

No właśnie w moim przypadku było tak, że dość szybko musiałam u córki przejść z karmienia piersią na mleko modyfikowane i właśnie Bebilon sprawdziło się najlepiej. Od samego początku kupuję w DOZie, mają najtaniej.
gramaszka

Re: mleko modyfikowane

Post autor: gramaszka »

Mi w ogóle nie było dane karmić piersią więc od razu mleko modyfikowane było konieczne, od razu postawiłam na Bebilon i sprawdziło się. W dozie mają super cenę stacjonarnie na nie.
maczka

Re: mleko modyfikowane

Post autor: maczka »

To bardzo podobna historia do mojej, na szczęście trafiłam na Bebilon- bardzo dobre mleko, bliskie mleku matki, odpowiednie nawet dla dzieci z alergią, kupujemy w DOZie- tam jest najlepsza cena.
Awatar użytkownika
gibon
Posty: 44
Rejestracja: 08 sty 2019, 13:05

Re: mleko modyfikowane

Post autor: gibon »

Ja od samego początku karmię córkę mlekiem modyfikowanym i nie widzę w tym żadnego problemu, tym bardziej, że dziecko rozwija się świetnie i jest zdrowe. Bebilon Pronutra-Advance z witaminami A, C i D jest przez nią bardzo dobrze tolerowane a ja bez problemu kupuję je w aptece sieci DOZ, którą mam w sąsiednim bloku.
wiczka

Re: mleko modyfikowane

Post autor: wiczka »

Bebilon to mleko nawet dla wymagających dzieci, z alergią czy o wrażliwych brzuszkach. My kupujemy zawsze w DOZie stacjonarnie mają bardzo dobrą ofertę cenową.
Mera

Re: mleko modyfikowane

Post autor: Mera »

Też kupuję mleko Bebilon, bardzo dobrze sprawdza się u nas od samego początku. Jak coś, to w doz jest to mleko w atrakcyjnej cenie, nie ma też problemu z dostępnością.
hana

Re: mleko modyfikowane

Post autor: hana »

Zgadzam się, też kupuję w DOZie, mają naprawdę fajną cenę i wiem, że Bebilon będzie zawsze dostępny, ta opcja jest dla mnie lepsza niż kupowanie na zapas online.
ODPOWIEDZ