Medycyna pracy

Różniaste różności!
Awatar użytkownika
Bodzio12
Posty: 266
Rejestracja: 26 mar 2019, 17:18

Medycyna pracy

Post autor: Bodzio12 »

W Centrum medycznym https://cmp.med.pl/oferta-dla-firmy/med ... yna-pracy/ możecie wykupić pakiet badań dla swoich pracowników. Mają świetne ofert. Oferują opiekę medyczną na bardzo wysokim poziomie. Zdrowie prawników jest bardzo ważne.
hyża

Re: Medycyna pracy

Post autor: hyża »

Jeśli chodzi o Warszawę to takie badania do pracy zrobicie też w przychodni Medivita na Mokotowie https://badania.medycynapracywawa.pl/. polecam, terminy na wizyty nawet z dnia na dzień i to obecnie, w czasach pandemii, gdzie w innych placówkach trzeba czekać nawet tydzień lub dłużej. Super miły personel, lekarz medycyny pracy to jednocześnie okulista :)
Śnieżka

Re: Medycyna pracy

Post autor: Śnieżka »

Właśnie podczas okresowych badań do pracy wyszło, że potrzebuję okularów. Trafiłam do kliniki https://blikpol.pl/ i jestem pod ogromnym wrażeniem podejścia do pacjenta. Lekarz wszystko dokładnie mi wytłumaczył, przeprowadził szereg badań i przedstawił opcje leczenia. Już nigdy nie pójdę do innego okulisty.
Awatar użytkownika
ewa920
Posty: 167
Rejestracja: 15 mar 2019, 10:57

Re: Medycyna pracy

Post autor: ewa920 »

Ja do lekarza medycyny pracy muszę się wybrać niedługo na badania, widziałam, że tutaj https://www.dolmed.pl/oferta/medycyna-pracy/ w tej przychodni mają też taką możliwość. Byłam tam właśnie na badaniach i wyszło wszystko w porządku, wysłała mnie na nie moja szefowa.
dilawą

Re: Medycyna pracy

Post autor: dilawą »

jeśli chodzi o Warszawę to polecam wybrać się na takie badania do przychodni Medivita na Mokotowie, na ulicy Rejtana 15 :) bardzo szybkie terminy, lekarz medycyny pracy jest też okulistą więc często cała wizyta odbywa się w jednym gabinecie i trwa kilkanaście minut. Widziałam tez na ich stronie, ze jest też opcja wykonania całej procedury online, bez wychodzenia z domu :)
Kiciuś

Re: Medycyna pracy

Post autor: Kiciuś »

Mój tata jest w podeszłym wieku i coraz częściej narzeka na swój wzrok. Szczególnie, że właśnie podczas badania okresowego u okulisty wyszli, że mu się wzrok pogorszył. Więc pomyślałam że podaruje mu na urodziny okulary korekcyjne . Znalazłam odpowiednie dla niego tutaj https://eyewear24.net/pol_m_Okulary-Kor ... -1851.html. Ten model pasuje dla osób starszych.
Adrian

Re: Medycyna pracy

Post autor: Adrian »

Witam wszystkie osoby, które są zainteresowane tematem naszej rozmowy. Jeżeli chodzi o mnie, to zdecydowałem się skorzystać z oferty dermatologia estetyczna wrocław forum i jestem bardzo zadowolony, ponieważ uzyskałem profesjonalną pomoc i bardzo indywidualne podejście do klienta.
Szymekk

Re: Medycyna pracy

Post autor: Szymekk »

PZU Zdrowie - https://zdrowie.pzu.pl/ oferuje kompleksowe wsparcie dla pracodawców, obsługując medycynę pracy na różnych etapach. Zarówno badania wstępne, okresowe, jak i kontrolne są dostępne w ramach pakietów, a pracodawcy mają wygodny dostęp do portalu, umożliwiającego sprawną organizację badań w firmie. To podejście zwiększa świadomość zdrowotną wśród pracowników i promuje bezpieczne warunki pracy.
ODPOWIEDZ