Masz kredyt we frankach?

Różniaste różności!
Awatar użytkownika
Dorcia
Posty: 68
Rejestracja: 27 paź 2019, 20:01

Masz kredyt we frankach?

Post autor: Dorcia »

Obrazek
Awatar użytkownika
amelka
Posty: 58
Rejestracja: 21 mar 2019, 19:57

Re: Masz kredyt we frankach?

Post autor: amelka »

Nie wiem czy kredyt we frankach jeszcze się opłaca. Na twoim miejscu bym trochę o tym poczytała - https://www.przekaz-jpk.pl/ Mam znajomych, którzy wzięli kredyt we frankach teraz bardzo tego żałują. Osobiście bym się nie zdecydowała.
Michał

Re: Masz kredyt we frankach?

Post autor: Michał »

Osobiście to uważam, że kredytu we frankach nie opłaca się brać, tak samo jak w innych walutach, bo no niestety, ale kursy się zmieniają i kiedy dzisiaj może się taki kredyt opłacać, to jutro już może być wręcz przeciwnie. Jeśli jednak posiadasz kredyt we frankach, to możesz zajrzeć na https://kancelariafrankowicza.pl/, bo znajdziesz tam świetną kancelarię która pomaga Frankowiczom.
Miłosz74

Re: Masz kredyt we frankach?

Post autor: Miłosz74 »

Jeśli szukacie naprawdę profesjonalnej kancelarii prawnej, która zajmuje się problemami związanymi z kredytami zaciągniętymi we frankach i nie tylko, to zajrzyjcie na stronę tej kancelarii z Poznania https://www.kancelaria-walterowicz.pl/p ... dochodowy/. Poza podatkami, zajmują się również doradztwem finansowym.
ośja

Re: Masz kredyt we frankach?

Post autor: ośja »

Ja to wiem, że te banki to w sumie robią z ludźmi, co chcą. Dlatego wydaje mi się, że jeśli nie macie pomysłu na to, czy i jak w ogóle dbać o siebie i swoje finanse, to uważam, że należy szukać pośredników. Tutaj https://kredytolsztyn.com/ekspert-finansowy-elk/ macie kogoś, kto tak naprawdę Wam pomoże. Można powiedzieć, że on zjadł zęby na kredytach.
Żanetka

Re: Masz kredyt we frankach?

Post autor: Żanetka »

Jakikolwiek kredyt wiąże sie z tym że musimy go spłacać, zdarzają sie jednak takie sytuacje, że utracimy pracę itp. Wtedy jest możliwość przedawnienia kredytu https://rzeczkrotoszynska.pl/pl/651_mat ... niaja.html Termin przedawnienia długów wynosi 3 lata dla roszczeń związanych z działalnością gospodarczą i 6 lat dla sytuacji, w których pożyczkodawcą jest osoba fizyczna.
CieślikF

Re: Masz kredyt we frankach?

Post autor: CieślikF »

Masz kredyt we frankach ? - powiem szczerze, nie zazdroszczę, bowiem dochodzi ci dodatkowe ryzyko - ryzyko kursowe. Uważam ,że kredyty należy zaciągać w walucie w jakiej się zarabia. Jeśli jednak chcesz coś z tym zrobić jest duża szansa na wygranie sprawy przeciwko bankowi w sądzie. Od jakiegoś czasu wygrane sprawy frankowiczów nikogo juz nie dziwią, zresztą sami możecie poczytać o konkretnych osobach, które wygrały z bankiem.

opowiadania o psach
Łucja11

Re: Masz kredyt we frankach?

Post autor: Łucja11 »

Około dziesięciu lat temu banki udzielały kredytów we frankach na potęgę, uważam jednak ,że kredyt powinniśmy zaciągać w walucie w jakiej dostajemy wypłatę.Po co mamy ponosić dodatkowe ryzyko zmiany kursu waluty w jakiej jest kredyt. Przez ostatnie kilka lat dużo mówiło się o kredytach frankowych i obecnie nastawienie sądów w tej sprawie jest przychylne klientom banków. Dzisiaj już wygrana w sprawie kredytu we frankach https://zyciebezkredytu.pl/droga-do-zycia-bez-kredytu/ nikogo nie dziwi a możesz o tym poczytać - o konkretnych osobach, które wygrały z bankami. Ty tez możesz wygrać.
Ludwiką

Re: Masz kredyt we frankach?

Post autor: Ludwiką »

Niestety, ale wiele osób straciło na kredytach we frankach. Nie tylko pieniądze, ale też zdrowie. Na szczęście dziś jest już możliwość walki o swoje prawa. Dzięki pomocy prawników i wskazówkom na https://www.debica24.eu/wiadomosci/1192 ... rankowicza można skutecznie pozbyć się wszelkich problemów związanych z tym zobowiązaniem.
frankowić32

Re: Masz kredyt we frankach?

Post autor: frankowić32 »

Zobacz na pomoc frankowiczom Legnica jeśli zastanawiasz się nad odpowiedzią na to pytanie to ja polecam tą stronę. Tam znajdziesz wiele cennych informacji co powinno się robić przy krytycznej sytuacji związanej ze stratą pieniędzy. Ja polecam każdemu specjalistów z tej strony mają oni 10 letnie doświadczenie w sprawach finansowych.Zobacz na jeśli zastanawiasz się nad odpowiedzią na to pytanie to ja polecam tą stronę. Tam znajdziesz wiele cennych informacji co powinno się robić przy krytycznej sytuacji związanej ze stratą pieniędzy. Ja polecam każdemu specjalistów z tej strony mają oni 10 letnie doświadczenie w sprawach finansowych.
ulinkaa

Re: Masz kredyt we frankach?

Post autor: ulinkaa »

Kredyty frankowe dziś podobno są mocno po prostu rozwiązane i ja sobie to wszystko ogarniam sensownie i dlatego jeśli można, to ja poproszę o wskazówki. Na pewno będzie mi potrzebny odpowiedni kalkulator frankowy no i kancelaria. Będę mogła to do końca po prostu rozwiązać Na tym mi po prostu zależy.
Awatar użytkownika
cinno
Posty: 93
Rejestracja: 28 lip 2020, 19:01

Re: Masz kredyt we frankach?

Post autor: cinno »

Słuchajcie, jeśli poszukujecie kredytu dopasowanego do swoich potrzeb i przede wszystkim takiego, który niewiele kosztuje, to na pewno tutaj https://bsraszyn.pl warto sobie zerknąć. Dajcie znać, jaką w końcu decyzję podjęliście.

suplementy dla sportowców
wandaa

Re: Masz kredyt we frankach?

Post autor: wandaa »

Co do kredytów, to bardzo istotną informacją jaka powinna zainteresować kredytobiorców są zmiany wskaźników referencyjnych. Jednym z ważnych wskaźników funkcjonowania rynku finansowego jest LIBOR w USA. Taka zmiana ma ogromny wpływ na rynek finansów, dlatego warto zapoznać się z tym tematem. Ciekawy artykuł na ten temat znajdziecie tutaj- https://comparic.pl/jak-wyglada-zmiana- ... bor-w-usa/
Grisza

Re: Masz kredyt we frankach?

Post autor: Grisza »

Analizując rynek finansowy, warto zwrócić uwagę na międzynarodowe porównanie wskaźników referencyjnych. Dla osób zainteresowanych, jak Polska wypada na tym tle, polecam artykuł https://inwestycje.pl/gospodarka/miedzy ... ch-krajow/ gdyż moim zdaniem, daje on szeroką perspektywę i pozwala zrozumieć globalny kontekst.

diuretyki w pokarmach
ODPOWIEDZ