korepetytor

Różniaste różności!
żaali

korepetytor

Post autor: żaali »

Teraz jestem w liceum. Matematyka stała się trudniejsza niż w szkole. Przestałem ją rozumieć. Może powinienem zatrudnić korepetytora. Ale nie wiem, której strony szukać. Czy możesz mi podać te informacje?
ułге

Re: korepetytor

Post autor: ułге »

O tak, nigdy nie lubiłem matematyki, kiedy byłem w szkole ... Życzę wszystkim dzieciom cierpliwości!
Oświa

Re: korepetytor

Post autor: Oświa »

Dobry dzień. Dobre pytanie, moje dziecko uczy się teraz zdalnie i zrozumienie niektórych przedmiotów stało się dla niego bardzo trudne. Postanowiłem więc poszukać dla niego korepetytora. Znajomy polecił mi tę stronę, na której jest korepetycje online . Powiedzieć, że moje dziecko było zachwycone, to nic nie mówić. Teraz skręcamy tylko tutaj i doradzamy wszystkim!
Awatar użytkownika
kasia19
Posty: 120
Rejestracja: 07 paź 2019, 22:43

Re: korepetytor

Post autor: kasia19 »

Mój syn zawsze miał problem z matematyki , teraz uczęszczał do ósmej klasy i zdawał egzamin. Przed egzaminem utrwalał sobie wiadomości z dodatkowych podręczników dydaktycznych takich jak " Zamiast korepetycji z matematyki. Zbiór zadań otwartych i zamkniętych z matematyki dla klas 7 i 8 " z tej księgarni tutaj https://www.taniaksiazka.pl/tanie-podre ... a-562.html .Zadania w zbiorze są do opanowania umiejętności matematycznych, łącznie z dowodzeniem, uzasadnianiem i wykazywaniem.
ODPOWIEDZ