Języki obce

Różniaste różności!
Awatar użytkownika
paniola
Posty: 39
Rejestracja: 26 cze 2019, 7:13

Języki obce

Post autor: paniola »

Język niemiecki był mi potrzebny w pracy, postanowiłam skorzystać z język niemiecki kraków https://www.krakow.oei.org.pl/nauka-nie ... -krakowie/ Musze przyznać, ze kursy są świetnie zorganizowane i mój poziom niemieckiego znacznie sie poprawił. Ciągle sie jeszcze szkole, jednak w pracy juz całkiem sobie nieźle radzę.
Awatar użytkownika
Diana
Posty: 411
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:08

Re: Języki obce

Post autor: Diana »

Z tego, co się orientuję, to bardzo fajne kursy języka niemieckiego on-line oferuje również Szkoła Językowa ProfiLingua. Z ich ofertą możecie zapoznać się na stronie internetowej https://www.profi-lingua.pl/kursy-jezyk ... cki/online. Moim zdaniem taka forma kursów jest bardzo wygodna i sprawia, że nawet zapracowane osoby mają szansę nauczyć się języków ;)
Awatar użytkownika
lila87
Posty: 67
Rejestracja: 11 mar 2019, 13:36

Re: Języki obce

Post autor: lila87 »

Każdy z nas chce się uczyć i powielać naukę języka obcego w szybki sposób. Ja ostatnio myślę nad nauką jeżyka w sieci. Czytałam dużo o tym na https://remar.pl/kurs-jezykowy-on-line- ... e-zapisac/ i przyznam, że jest dzięki temu wiele możliwości wartych uwagi.
Awatar użytkownika
ewa920
Posty: 167
Rejestracja: 15 mar 2019, 10:57

Re: Języki obce

Post autor: ewa920 »

Oboje z mężem bardzo dobrze znamy się na języku angielskim, więc nasze dzieci również do takiej nauki chcemy przygotować. To wszystko sprawiło, że zdecydowaliśmy się na ofertę szkoły Te Vizja u nas w Gdańsku. Wyróżniały ją nieprzeciętne opinie oraz bardzo dobre grono pedagogiczne, które wykazuje duże zaangażowanie w edukację.
Awatar użytkownika
kasia19
Posty: 120
Rejestracja: 07 paź 2019, 22:43

Re: Języki obce

Post autor: kasia19 »

Fajnie że dzieci uczą się języków obcych już od najmłodszych lat w przedszkolu. Nauka ta pozytywnie wpłynie na dalszy rozwój umiejętności . Takie podręczniki do nauki możemy kupić tutaj https://www.taniaksiazka.pl/tanie-podre ... a-562.html . W sklepie tym znajdziemy książki od 2-6 lat.
Awatar użytkownika
tormundmilk
Posty: 364
Rejestracja: 05 maja 2019, 20:52

Re: Języki obce

Post autor: tormundmilk »

Angielski jest przydatny w pracy, ale nie tylko. Można go wykorzystać wszędzie, też na urlopie. Tu http://www.szkolajezykowa-opole.pl/ofer ... opole.html w szkole językowej odbywają się kursy i da się praktycznie nauczyć języka. Zajęci tego typu lepiej naucżą niż kurs online czy samodzielna nauka.
Awatar użytkownika
garlejka
Posty: 112
Rejestracja: 01 mar 2019, 16:06

Re: Języki obce

Post autor: garlejka »

Uważam, że to jest kwestia indywidualna. Swoją przygodę z językiem angielskim rozpoczynałam na kursie grupowym w szkole https://lincoln.edu.pl/krakow/centrum/ Ogólnie bardzo mi się podobało, bo sporo się nauczyłam - dzięki temu mogłam pozwolić sobie na to, aby na stałe zamieszkać za granicą.
Awatar użytkownika
mycha22
Posty: 159
Rejestracja: 20 mar 2019, 11:47

Re: Języki obce

Post autor: mycha22 »

Sama uczę się języków obcych i uważam, że to bardzo ważne, żeby znać chociaż jeden. Podstawa to oczywiście angielski. Są na rynku świetne szkoły językowe, które wiedzą jakie metody stosować, by nauczyć słuchaczy języka szybko i skutecznie. Jeśli chodzi o angielski w Bochni to tutaj https://encjo.pl/ zostawiam namiary na dobrą szkołę. Prowadzą także kursy online, a to bardzo wygodne.
Baśka

Re: Języki obce

Post autor: Baśka »

Języki obce przydają nam się w codziennym życiu, przede wszystkim j. angielski. Warto się go uczyć by swobodnie porozumiewać się np. podczas wakacyjnych wyjazdów. Najłatwiej uczyć się go właśnie podczas rozmowy, dlatego warto wybrać się na obóz językowy z https://angloville.pl/obozy-jezykowe/w-polsce/ . Gdzie spędzimy czas z native speakerami , którzy podzielą się z nami swoją wiedzą.
gerard
Posty: 75
Rejestracja: 27 kwie 2019, 19:09

Re: Języki obce

Post autor: gerard »

Bardzo chciałbym nauczyć się języka angielskiego. Tak na własne potrzeby. Chociażby po to, żeby wyjechać na zagraniczne wakacje. A tak jak nie umiem się odezwać, to po co? Na bardzo fajnie prowadzoną lekcję na https://youtu.be/ycNeXWpUM4o trafiłem. Ta jest właśnie o zwrotach, które na 100% trzeba znać. Ale co więcej, po tej lekcji potrafię je zastosować, budować zdania i głośno je wypowiadać. Tak to się można szybko języka nauczyć.
Awatar użytkownika
kira29
Posty: 342
Rejestracja: 22 mar 2019, 19:00

Re: Języki obce

Post autor: kira29 »

Zdobywanie umiejętności językowych to przede wszystkim kwestia dopasowania i skorzystania z jak najlepszych propozycji dostępnych na rynku. Obecnie coraz więcej kursów jest w trybie online, dlatego też https://speakingo.com/kurs-jezyka-angielskiego-online to doskonała propozycja dla wszystkich osób ceniących właśnie naturalną i swobodną naukę.
Awatar użytkownika
ronkit
Posty: 61
Rejestracja: 17 sie 2019, 22:10

Re: Języki obce

Post autor: ronkit »

Języki obce są ważne w życiu dlatego od dziecka warto już zacząć się ich uczyć. Najlepiej dziecko posłać do dobrej szkoły językowej i tutaj polecam artykuł https://wiadomosci-lodz.pl/szkola-jezyk ... rze,27232/ z którego dowiedziecie się na co patrzeć przy wyborze szkoły
ODPOWIEDZ