hydraulika

Różniaste różności!
Awatar użytkownika
Karmen4883
Posty: 1
Rejestracja: 02 wrz 2020, 19:22

hydraulika

Post autor: Karmen4883 »

Cześć, jak radzicie sobie z problemami hydraulicznymi? Korzystanie z pomocy funduszu remontowego ze spóldzielni czy sami wzywanie hydraulika np. hydraulik łódź
Awatar użytkownika
Diana
Posty: 411
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:08

Re: hydraulika

Post autor: Diana »

Moim zdaniem w przypadku takich problemów najlepiej jak najszybciej wezwać profesjonalną pomoc. Jeśli na przykład jesteście z Wrocławia, to polecam firmę JOT-KA, z której ofertą możecie zapoznać się na stronie internetowej https://jotka-hydraulik.pl/hydraulik-wroclaw-jagodno/. Firma ta działa na rynku od wielu lat, więc doświadczenia na pewno jej nie brakuje ;)
honey

Re: hydraulika

Post autor: honey »

A możecie mi powiedzieć, skoro jesteśmy przy zagadnieniu hydrauliki, czy sama mogę zbiornik hydroforowy zamontować? Chodzi mi głównie wiecie, o reklamację ewentualną, albo gwarancję. Wcale nie jest drogo i nie jest też takl, że nie chcę wziąć fachowca, ale mamy po prostu w rodzinie kogoś, kto się tym zajmuje i zastanawiam się, co zrobić. Za porady będę wdzięczna.
Awatar użytkownika
Bodzio12
Posty: 266
Rejestracja: 26 mar 2019, 17:18

Re: hydraulika

Post autor: Bodzio12 »

Polecam serdecznie firmę która zajmuje się renowacja kanałów oraz diagnozowaniem i wykrywaniem awarii instalacji wodnych, grzewczych i kanalizacyjnych w mieszkaniach, domach, budynkach wielkokubaturowych. Wszystkie informacje oraz kontakt do nich macie na stronie.
Martin9952

Re: hydraulika

Post autor: Martin9952 »

Bodzio12 pisze: ↑11 sty 2021, 13:46 Polecam serdecznie firmę która zajmuje się renowacja kanałów oraz diagnozowaniem i wykrywaniem awarii instalacji wodnych, grzewczych i kanalizacyjnych w mieszkaniach, domach, budynkach wielkokubaturowych. Wszystkie informacje oraz kontakt do nich macie na stronie.
Bardzo trafny komentarz, to samo mówił mi Hydrualik w Gdańsku także sporo racji w tym co mówisz
Booba

Re: hydraulika

Post autor: Booba »

Pompy śrubowe są również bardzo pomocne w przemyśle papierniczym i celulozowym, gdzie wymagane jest przetłaczanie płynów o różnej lepkości, często zawierających włókna. Ich niezawodność i wydajność w tych warunkach są niezastąpione. Więcej informacji na temat ich zastosowania w tych branżach znajdziesz na https://www.ogrzewanie.info.pl/artykuly ... py-srubowe i są one szczególnie przydatne w aplikacjach, gdzie wymagana jest wysoka precyzja i delikatność.
ODPOWIEDZ