Hala namiotowa

Różniaste różności!
Awatar użytkownika
Sisi
Posty: 44
Rejestracja: 22 gru 2019, 4:16

Hala namiotowa

Post autor: Sisi »

Czy hala namiotowa będzie odpowiednia na magazyn? Przeglądałam kilka dni temu ofertę firmy Neodynamik https://neodynamik.pl/hale-namiotowe/na-sprzedaz/. Hale wyglądają na porządnie wykonane, więc zaczęłam o nich myśleć na poważnie. Warto w nie inwestować czy lepiej zdecydować się na budynek murowany?
Awatar użytkownika
ewa920
Posty: 167
Rejestracja: 15 mar 2019, 10:57

Re: Hala namiotowa

Post autor: ewa920 »

Świetne są hale przemysłowe.
Awatar użytkownika
Kasia
Posty: 109
Rejestracja: 26 wrz 2019, 10:46

Re: Hala namiotowa

Post autor: Kasia »

Hala tego typu powinna być jak najlepiej wyposażona, bo dzięki temu można ułatwić sobie w znaczący sposób pracę. Spory wybór wyposażenia jest w sklepie Skladuj24, gdzie jak najbardziej polecam zajrzeć.
Awatar użytkownika
kira29
Posty: 342
Rejestracja: 22 mar 2019, 19:00

Re: Hala namiotowa

Post autor: kira29 »

Na pewno prowadząc swój własny biznes, warto zainwestować w rzeczy, które przynoszą konkretny zysk. Jedną z nich jest hala namiotowa. Zdecydowanie jest to opcja pomysłowa i bardzo korzystna dla wszystkich osób, które chcą mieć możliwość składowania swoich towarów. Polecam http://www.ekodynamic.com.pl/oferta/hal ... radycyjne/ gdzie znajdziesz wszystko co najpotrzebniejsze.
Awatar użytkownika
PatkaM
Posty: 81
Rejestracja: 06 paź 2019, 9:44

Re: Hala namiotowa

Post autor: PatkaM »

Popularna opcja na budowę magazynu, dosyć łatwo jest taki postawić, robi się to stosunkowo szybko i też koszty chyba nie są aż tak wysokie jak w innych przypadkach. Jednak na budowę magazynów wpływa także i wiele innych czynników. Sprawdźcie sobie tu może firmę https://gizo.pl/ i ich ofertę na między innymi wózki widłowe. W każdym magazynie takie maszyny są wręcz niezbędne. W wielu przypadkach kupuje się wózki widłowe, ale są i sytuacje, w których lepszą opcją będzie ich wynajem.
Jupiś

Re: Hala namiotowa

Post autor: Jupiś »

Osobiście wolałabym wydać nieco więcej pieniędzy, ale postawić obiekt murowany. Te hale namiotowe jakoś do mnie nie przemawiają, zwłaszcza biorąc pod uwagę kwestie bezpieczeństwa towaru. Dużo też z pewnością zależy od tego, co tam ma być składowane. W naszej hali ze względu na drogi towar i w związku ze zwiększonym zagrożeniem pożarowym zdecydowaliśmy się na szynoprzewody. W takiej sytuacji namiot raczej nie zda egzaminu.
Awatar użytkownika
Majeczq
Posty: 86
Rejestracja: 07 paź 2019, 19:24

Re: Hala namiotowa

Post autor: Majeczq »

Jest to chyba jedna z tańszych opcji na magazyn na przykład, no ale warto i inne też rozważyć;) Sprawdźcie sobie tu może i firme https://www.ekobud.net.pl jak macie w planach budowę magazynu. Zobaczcie sobie ich usługi - jest to biuro projektowe.
ikoś

Re: Hala namiotowa

Post autor: ikoś »

Do hali czy magazynu będą potrzebne regały. Takie które na pewno będą pasowały a nie zawala się od byle jakiego ciężaru, można dostać na tej stronie https://www.regaly.biz/pol_m_Regaly-metalowe-1731.html
Awatar użytkownika
elixa
Posty: 123
Rejestracja: 18 maja 2019, 13:31

Re: Hala namiotowa

Post autor: elixa »

To już jest indywidualna decyzja, ale pamiętaj, że teraz zaoszczędzisz, a potem musisz dokładać. W swojej firmie od razu postawiłam na halę stalową i nie żałuje. Wyposażyłam ją dodatkowo w wentylację, która śmiga i dba o jakość i właściwą cyrkulację powietrza w każdym pomieszczeniu. Wiadomo, że wentylację należy regularnie czyścić. O ile wiedziałam jak to wygląda w biurze to hali nie miałam. Pomocy okazał się ten artykuł: https://www.101media.com.pl/czyszczenie ... e-zglosic/, wiele mi wyjaśnił, dzięki czemu czyszczenie przebiegło szybko i sprawnie.
Franuś

Re: Hala namiotowa

Post autor: Franuś »

Hale namiotowe to świetne rozwiązanie o ile dobrze się wybierze producenta. Z tego co wiem wszelkie wymagania porządnej hali namiotowej spełnia ta oferta https://protan-elmark.com.pl/oferta/hal ... namiotowe/ Są na rynku od wielu lat i mają hale różnego typu na każde potrzeby. Cena jest bardzo atrakcyjna a nawet jest opcja odkupu hal używanych co jeszcze zmniejszy koszty.
Juraś P.

Re: Hala namiotowa

Post autor: Juraś P. »

Hale namiotowe jak najbardziej mogą pełnić rolę przestrzeni magazynowej. Wszystko zależy też od jakości konstrukcji i poszycia. Sam osobiście korzystam z takiego rozwiązania od firmy: https://www.rajt.pl/namioty-magazynowe,58 Nie jest mi potrzebny stały, murowany magazyn. Potrzebuję go na okres 6-ciu miesięcy, a ta firma oferuje możliwość wynajmu. Montaż i demontaż też po ich stronie, także jak dla mnie rozwiązanie rewelacja. Polecam każdemu, kto potrzebuje tymczasowego magazynu. Po moim dosyć szerokim rozeznaniu jest to na pewno najlepsza i najkorzystniejsza pod kątem finansowym opcja.
jaś

Re: Hala namiotowa

Post autor: jaś »

ogólnie hala namiotowa w momencie, w którym sprzedajemy takie produkty które mogą być wystawione na przykład na niekorzystne warunki związane z niską temperaturą bądź za wysoką to jest bardzo dobry pomysł. My kiedy przeprowadzaliśmy likwidowanie magazynu zdecydowanie łatwiej było się pozbyć takiej hali niż magazynu w formie tradycyjnej
Awatar użytkownika
kira29
Posty: 342
Rejestracja: 22 mar 2019, 19:00

Re: Hala namiotowa

Post autor: kira29 »

Dobre oświetlenie hali LED to przede wszystkim duże bezpieczeństwo Twoje jak i Twoich pracowników. Odpowiednia widoczność w takim miejscu jest całkowitą podstawą. Warto zatem postawić na rozwiązania, które pozwolą uzyskać dany efekt i jednocześnie będą dobrze dopasowane do danego magazynu. Zajrzyj na http://lumiteam.eu/product-details/luture-hermetic-led/ i zapoznaj się z ich produktami.
Awatar użytkownika
kasia19
Posty: 120
Rejestracja: 07 paź 2019, 22:43

Re: Hala namiotowa

Post autor: kasia19 »

Prowadzę biznes związany z handlem ostatnio zrobiłam halę namiotową ponieważ chciałam wyeksponować wyprzedaż . Zamówiłam do tego regały magazynowe z tego sklepu tutaj https://www.e-regaly.pl/pol_m_Regaly-metalowe-1719.html . Wybrałam model Solid II 200x100x45 6P 1200 kg. Konstrukcja zapewnia użytkownikom pełne bezpieczeństwo oraz komfort codziennej pracy jest konstrukcją w pełni skręcaną .
Awatar użytkownika
Diana
Posty: 411
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:08

Re: Hala namiotowa

Post autor: Diana »

Oprócz samej namiotowej hali magazynowej może się Wam również przydać jakaś profesjonalna usługa logistyczna. Widziałam ostatnio na stronie internetowej miejscapaletowe.pl/s/usluga-logistyczna ofertę takich właśnie usług, więc jeśli i Was to interesuje, to polecam tam zajrzeć ;)
Awatar użytkownika
pieknyolek
Posty: 316
Rejestracja: 17 lip 2019, 13:23

Re: Hala namiotowa

Post autor: pieknyolek »

Sisi pisze: ↑30 lip 2020, 5:44 Czy hala namiotowa będzie odpowiednia na magazyn? Przeglądałam kilka dni temu ofertę firmy Neodynamik neodynamik.pl/hale-namiotowe/na-sprzedaz . Hale wyglądają na porządnie wykonane, więc zaczęłam o nich myśleć na poważnie. Warto w nie inwestować czy lepiej zdecydować się na budynek murowany?
Uważam, że super by Ci się sprawdziły hale namiotowe od https://www.nowhal.pl/ :)

Obrazek
Kishaa

Re: Hala namiotowa

Post autor: Kishaa »

Skoro jesteśmy przy tym temacie, to wydaje mi się, że również zainteresuje was poradnik https://www.amwin.pl/jak-optymalnie-wyk ... ladowania/ . Ponieważ tam znajdziecie praktyczne porady, jak zagospodarować swój magazyn - tak, aby było praktycznie i funkcjonalnie.
evaa

Re: Hala namiotowa

Post autor: evaa »

Co do hali magazynowej, to tutaj u EJKO http://ejko.com.pl/ możecie też zapoznać się z atrakcyjnymi ofertami. Mnie osobiście bardzo spodobała się ich propozycja współpracy. Fajne jest też to, że oferują swój transport, czy działania typu etykietowanie, rozładunek kontenera itp.
varka

Re: Hala namiotowa

Post autor: varka »

instrukcja bezpieczeństwa pożarowego jest niezbędna nie tylko dla bezpieczeństwa pracowników, ale także dla zapobiegania szkodom materialnym. Należy przeprowadzać odpowiednią konserwację gaśnic, czujników dymu i systemów tryskaczowych, aby upewnić się, że są one sprawne. Wyjścia przeciwpożarowe powinny być wyraźnie oznakowane i dostępne. Cały personel powinien zostać przeszkolony i regularnie przypominać o tych instrukcjach bezpieczeństwa
antek

Re: Hala namiotowa

Post autor: antek »

Jeśli chodzi o bezpieczeństwo magazynu, barierki ochronne bhp są koniecznością. Zostały zaprojektowane z myślą o długotrwałym użytkowaniu, są łatwe w montażu i wszechstronne, zapewniając spokój ducha, którego potrzebujesz. Zainwestuj w nie teraz, aby zapewnić dodatkową ochronę i bezpieczeństwo w swoim magazynie.
ODPOWIEDZ