fundacja wspierająca dzieci

Różniaste różności!
Awatar użytkownika
zings
Posty: 59
Rejestracja: 16 maja 2019, 11:55

fundacja wspierająca dzieci

Post autor: zings »

Mam w rodzinie dziecko ciężko poparzone. Niestety każdy jego dzień zaczyna się i kończy na zmianach opatrunku i wielkim cierpieniem. Co jak co ale te opatrunki są bardzo kosztowne i trzeba je sprowadzać z zagranicy. Aby jakoś wspomóc finansowo znaleźliśmy informację ,że Fundacja Szlachetny Gest http://szlachetnygest.pl/ zajmuje się niesieniem pomocy w takiej sytuacji dzieciom. I tak do dziś dnia fundacja ta wspiera nas i nie tylko.
Awatar użytkownika
Diana
Posty: 411
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:08

Re: fundacja wspierająca dzieci

Post autor: Diana »

To dobrze, że istnieją takie fundacje, które chcą pomagać chorym dzieciom. Kiedy jednak są potrzebne pieniądze na leczenie, dobrze może sprawdzić się również zbiórka pieniędzy w internecie. Jeśli chcecie taką zbiórkę zorganizować, to polecam skorzystać z serwisu dotuje.pl.
Awatar użytkownika
pieknyolek
Posty: 316
Rejestracja: 17 lip 2019, 13:23

Re: fundacja wspierająca dzieci

Post autor: pieknyolek »

Diana pisze: ↑28 wrz 2021, 16:01 To dobrze, że istnieją takie fundacje, które chcą pomagać chorym dzieciom. Kiedy jednak są potrzebne pieniądze na leczenie, dobrze może sprawdzić się również zbiórka pieniędzy w internecie. Jeśli chcecie taką zbiórkę zorganizować, to dotuje.pl polecam skorzystać z serwisu dotuje.pl.
Nasz fundacja Kamienica1 https://kamienica1.pl/ także pomaga dzieciakom :) Głównie przez ich aktywację.

Obrazek
ODPOWIEDZ