Firma - RRAS

Różniaste różności!
Awatar użytkownika
Gwajawa
Posty: 31
Rejestracja: 28 sty 2019, 11:09

Firma - RRAS

Post autor: Gwajawa »

Jeśli szukasz znanej firmy transportowej to koniecznie sprawdź ofertę na stronie http://rras.pl/ . Firma RRAS organizuje transport drogą morską, lotniczą, kolejową i drogową. Zajmuje się również wszystkimi kwestiami logistycznymi.
Awatar użytkownika
pistaka
Posty: 73
Rejestracja: 29 kwie 2019, 14:59

Re: Firma - RRAS

Post autor: pistaka »

Taką znaną firmą której specjalizacją jest m.in spedycja drogowa jest https://pfc24.pl/ . Polecam zapoznać się z ofertą, ponieważ cieszy się dobrymi opiniami co jest w pełni zrozumiałe, w końcu posiada ogromne doświadczenie - działa bowiem na terenie całego świata
Awatar użytkownika
kimi
Posty: 233
Rejestracja: 14 sty 2019, 21:13

Re: Firma - RRAS

Post autor: kimi »

Jakikolwiek byś transport nie potrzebował to firma https://symlog.eu/ załatwi temat. Dla nich nie będzie problemem przewieźć dany towar bo mogą to zrobić lądem, morzem lub powietrzem. Ty mówisz gdzie a oni mówią za ile i na kiedy i temat z głowy. I pamiętaj żeby swój towar powierzać specjalistom a nie będzie problemów i niemiłych wpadek.

zaopatrzenie biur warszawa
Awatar użytkownika
agata7
Posty: 174
Rejestracja: 18 gru 2018, 20:59

Re: Firma - RRAS

Post autor: agata7 »

Transportem towarów po kraju i za granicę zajmuje się ta firma https://pks-sa.com/oferta/logistyka-kontraktowa.html . Ma ona wiele ciekach rozwiązań dopasowanych do różnych potrzeb. Stawiają na jakość. Myślę, że warto sobie sprawdzić ich ofertę. Dysponują w swojej flocie różnymi pojazdami i doświadczonymi kierowcami.
Awatar użytkownika
Majka
Posty: 133
Rejestracja: 26 gru 2019, 22:30

Re: Firma - RRAS

Post autor: Majka »

przewóz różnego rodzaju towarów nie jest taki łatwy jak się może wydawać. Trzeba miec do tego odpowiedni sprzęt,doświadczenie no i trzeba też sporządzać odpowiednie raporty. W tych kwestiach lepiej zaufać ludziom specjalizującym się w tym temacie jak np firma Magemar https://magemar.com.pl/ która od wielu lat zajmuje się takimi usługami transportowymi.
Awatar użytkownika
Wijoli
Posty: 1
Rejestracja: 29 cze 2020, 20:06

Re: Firma - RRAS

Post autor: Wijoli »

Rzeczywiście ciekawa stronka.

_________________________
Wypożyczalnia samochodów lotnisko Modlin
Awatar użytkownika
Amelka31
Posty: 79
Rejestracja: 23 gru 2018, 17:41

Re: Firma - RRAS

Post autor: Amelka31 »

Według mnie najlepiej powierzyć profesjonalnej firmie transport towarów - https://logit.com.pl/organizacja-transportu-logit/ Przede wszystkim dlatego, że ogranicza to kosztu związane z utrzymaniem floty samochodowej, a także nie trzeba się martwić o spełnienie wymogów dotyczących przewozów. Profesjonalne firmy zapewniające transport nie tylko zapewnią odpowiednie warunki podczas załadunku, przewozu i wyładunku, ale również zapewnią prowadzenie odpowiedniej dokumentacji.
:)
aneeetkuś

Re: Firma - RRAS

Post autor: aneeetkuś »

Zgadzam się z Majką - przewoz towarów bywa problematyczny. Do niedawna ten temat spędzał mi sen z powiek. W końcu już nie wytrzymałam i zgłosiłam sie do profesjonalnej firmy spedycyjno-logistycznej LOGIT. Dzięki nim odprawa celna importowo-eksportowa czy uzyskanie statusu AEO to pestka. Niczym się nie musisz martwić, gdyż oni zrobią większość niezbędnych rzeczy za Ciebie. Więcej poczytacie na ich stronie: https://logit.com.pl/obsluga-celna-logit/. Obsługa celna LOGIT to coś, o czym marzy każdy przedsiębiorca. Sprawdźcie sami!
łap

Re: Firma - RRAS

Post autor: łap »

Ja od dawna stawiam na usługi spedycyjne firmy https://toplogistic.pl/ Mają odpowiednie kadry aby przeprowadzić transport lądem, morzem czy powietrzem i to wszystko w najlepszej cenie. Zresztą wystarczy ich poprosić o wycenę i przekonać się osobiście o wartości ich oferty. Stale się rozwijają o czym świadczy wdrożenie transportu intermodalnego.
miłosz

Re: Firma - RRAS

Post autor: miłosz »

Według mnie bardzo ważne jest by posiadać dobry i sprawdzony monitoring. Ja wybrałem jednak https://www.truckonline.pl/ . Umożliwia mi on wgląd do tankowań jak i zużycia paliw i przede wszystkim teraz o wiele łatwiej mogę rozliczać swoich kierowców. ;)
ODPOWIEDZ