Dokumentacja dronem - warto?

Różniaste różności!
głaz

Dokumentacja dronem - warto?

Post autor: głaz »

Hej na stronie http://build-lapse.com/filmowanie-z-lot ... -zakopane/ natrafiłem na ciekawe wiadomości dotyczące dokumentacji prac budowlanych z lotu ptaka. Zacząłem na ten temat czytać i bardzo mi się ten pomysł spodobał. Faktycznie dzięki tej metodzie jesteśmy w stanie pokazać wybrany obiekt z zupełnie nowej perspektywy. Przed podjęciem decyzji chciałbym poznać opinie osób, które miały już z takim tematem do czynienia. Dajcie znać.
Antońna

Re: Dokumentacja dronem - warto?

Post autor: Antońna »

Pomysł ciekawy jednak pytanie czy to jest aż tak bardzo potrzebne? Zawsze wydawało mi się że dokumentacja prac budowlanych jest sztywno ustalona przez organy decyzyjne. Wiem nowa perspektywa moze być bardzo ciekawa dla inwestorów jednak. Wtedy już nie uciekniesz od cyfryzacji dokumentacji. Ponieważ wszystko jakoś będzie musiało być przesłane. Czy ja już źle rozumuję?
pawełek

Re: Dokumentacja dronem - warto?

Post autor: pawełek »

Nasza firma inwex kielce zajmuje się profesjonalnym wideofilmowaniem wesel, ślubów, eventów i innych ważnych uroczystości. Nasi kamerzyści zadbają o to, aby każda chwila została uwieczniona na filmie i to w jakości HD! Dysponujemy nowoczesnym sprzętem, a dzięki ponad dwudziestoletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie zagwarantować naszym klientom usługi na najwyższym poziomie. Równocześnie zapewniamy też atrakcyjne ceny. Działamy na terenie Łodzi i okolic. Zajrzyj na naszą stronę internetową, aby dowiedzieć się więcej!
ODPOWIEDZ