Dobre serce

Różniaste różności!
Awatar użytkownika
Nastka
Posty: 86
Rejestracja: 16 sty 2019, 18:21

Dobre serce

Post autor: Nastka »

Dopiero ostatnio, rozliczając się za ubiegły rok, dotarło do mnie, jak ważne jest przekazywanie 1% podatku na różne charytatywnie działające stowarzyszenia. Uświadomiłam sobie, że na przykład chore dzieci z Fundacji Szlachetny Gest https://szlachetnygest.pl/ tak naprawdę to proszą nas o własne życie. Ich terapie są bardzo drogie, więc liczą na każdy gest pomocy i okazanie im serca.
Awatar użytkownika
tatarus
Posty: 71
Rejestracja: 05 sty 2019, 18:08

Re: Dobre serce

Post autor: tatarus »

Hej. Czy ktoś jeszcze wspiera fundacje? Jeśli tak, to czy możecie powiedzieć, jaką? Ja akurat od jakiegoś czasu jestem blisko Fundacji Szlachetny Gest http://szlachetnygest.pl/ . Podoba mi się, że wspierają chore i cierpiące dzieci, a także, że działają społecznie w całym kraju. Życzyłabym sobie więcej jednostek tak poświęcającym się rodzicom i ich chorym dzieciom.
Awatar użytkownika
Nastka
Posty: 86
Rejestracja: 16 sty 2019, 18:21

Re: Dobre serce

Post autor: Nastka »

tatarus pisze: ↑14 cze 2019, 10:17 Hej. Czy ktoś jeszcze wspiera fundacje? Jeśli tak, to czy możecie powiedzieć, jaką? Ja akurat od jakiegoś czasu jestem blisko Fundacji Szlachetny Gest http://szlachetnygest.pl/ . Podoba mi się, że wspierają chore i cierpiące dzieci, a także, że działają społecznie w całym kraju. Życzyłabym sobie więcej jednostek tak poświęcającym się rodzicom i ich chorym dzieciom.
Dużo słyszałam o różnych stowarzyszeniach, które pomagają dzieciom, ale gdy dowiedziałam się o Fundacji Szlachetny Gest https://szlachetnygest.pl/ to przeraził mnie szczególnie fakt, jak bardzo cierpią te niewinne maluchy. Postanowiłam wspierać je na każdym kroku, dlatego śledzę różne wydarzenia oraz akcje i wpłacam pieniążki na leczenie.
ODPOWIEDZ