czy prawdziwa miłość istnieje ?

Różniaste różności!
jonezą

czy prawdziwa miłość istnieje ?

Post autor: jonezą »

Ostatnio na wielu witrynach internetowych ukazało się kilka artykułów na ten temat ale ciężko było znaleźć rzetelne i sensowne informacje... Odwiedziłem kilka stron ale to tutaj najlepiej opisali ten problem dlatego kliknij w ten w ten odnośnik.
https://randkujmy.co.uk
małwa

Re: czy prawdziwa miłość istnieje ?

Post autor: małwa »

Jeśli by nie istniała, to czy sesja narzeczeńska u Marcina Orzołka by nas czekała? A czeka, to mogę powiedzieć. Okej, nie powiem, żebym sama go nie prosiła o chwilę i o to, żeby nam te fotki pstryknął, ale co tam. To jego praca, a jednak ja wiem, że coś więcej. Może pasja,? Może do tego właśnie został stworzony? Tym bardziej że próbował wielu rzeczy, a został fotografem.
Teresż

Re: czy prawdziwa miłość istnieje ?

Post autor: Teresż »

Jasne, że istnieje ale trzeba wiedzieć gdzie jej szukać. Ja mam 45 lat i jestem od dobrych 10 lat wdową....i trochę smutno mi jest żyć w pojedynkę. Z racji tego, że moje dzieci już wyszły z domu bo urodziłam je jak miałam 20 lat i mieszkają w innych miastach i zakładają już swoje rodziny. Moja znajoma poleciła mi namiar do agencji matrymonialnej https://infinity-love.pl/dla-pan/ i chyba się tam zapiszę. Moja znajoma już tam jest od kilku miesięcy i kilka razy była na randkach i można tam spotkać naprawdę fajnych facetów.

r alfa
ODPOWIEDZ