Co na parapetówkę?

Różniaste różności!
pyskówek

Co na parapetówkę?

Post autor: pyskówek »

Idealnym pomysłem na prezent na parapetówkę będzie zdecydowanie ciekawa książka . Polecam te powieści które zostały napisane przez autorów którzy dostali Literackie Nagrody Nobla. Takie powieści możemy kupić tutaj https://www.taniaksiazka.pl/t/literacka-nagroda-nobla . Do nich należą : Ola Tokarczyk, Wiesława Szymborska, Władysław Reymont i wielu wielu innych.

iki foto
Żaneta

Re: Co na parapetówkę?

Post autor: Żaneta »

Prezent na parapetówkę na pewno powinien być czymś związanym z nowym mieszkaniem lub nawiązywać do hobby osób, które urządzają imprezę. Dla swoich znajomych na przykład planuję zakup płyty winylowej - https://winylownia.pl/pl/parameters/dua ... 86925.html, bo wiem, że od jakiegoś czasu bardzo lubię je kolekcjonować. Dlatego każdy nowy egzemplarz będzie powiększał ich kolekcję i na pewno sprawi im dużą radość.
Awatar użytkownika
Diana
Posty: 411
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:08

Re: Co na parapetówkę?

Post autor: Diana »

A może lepiej byłoby się zrzucić na jakiś sprzęt do domu? Widziałam ostatnio w sklepie internetowym https://www.swiatekspresow.pl/ekspresy-do-kawy/ bardzo fajne ekspresy do kawy. Myślę, że w każdej kuchni taki sprzęt może się przydać ;) A Wy jak uważacie?
ośka

Re: Co na parapetówkę?

Post autor: ośka »

Trzeba wszystko dokładnie przemyśleć. Jeśli nie chcecie, aby osoby obdarowane się nie rozczarowały, to lepiej postawić na jakiś dobry trunek. Może to być naprawdę świetny upominek. Można zakupić gin z tego sklepu https://dunder.store/kategoria-produktu/gin/ lub też wybrać inne rozwiązanie. Nie trzeba dokładnie znać gustu osoby obdarowanej. Zawsze może spróbować coś, czego jeszcze nigdy wcześniej nie piła.

blacha żeberkowa cena
ODPOWIEDZ