Co myślicie o aborcji?

Różniaste różności!
Awatar użytkownika
garlejka
Posty: 112
Rejestracja: 01 mar 2019, 16:06

Co myślicie o aborcji?

Post autor: garlejka »

Hej! Jakie jest wasze zdanie na temat aborcji? Jak podchodzicie do tego tematu? Ja nigdy się nad tym nie zastanawiałam do momentu, aż sama nie zaszłam w niechcianą ciążę. Nie wiem co bym zrobiła, gdybym nie miała wsparcia przyjaciółek i jedna z nich nie zaproponowała mi tabletek poronnych - takich które legalnie można wziąć do 9 tyg ciąży.
Awatar użytkownika
ravka
Posty: 89
Rejestracja: 04 cze 2019, 20:28

Re: Co myślicie o aborcji?

Post autor: ravka »

uwazam, ze to jest kazdego indywidualna decyzja, ja zaszlam w pierwsza ciaze i bardzo sie balam, tego ze sobie nie poradze, ze nie bede umiala sie zajmowac dzieckiem. rodzilam w szpitalu Medicover, maja tam tak wspaniale polozne, caly czas mnie wspieraly, pomagaly we wszystkim, wszystkiego mnie nauczyly :)
Awatar użytkownika
rafcyk
Posty: 39
Rejestracja: 29 lis 2019, 11:31

Re: Co myślicie o aborcji?

Post autor: rafcyk »

nie jestem kobieta, wiec ciezko mi sie wypowiadac... zona jak zaszła w ciaze to sie oboje bardzo cieszylismy, mega radosc. wiadomo, ze bylo troche obaw i niepokoju jak to bedzie, ale wiedzielismy ze razem damy sobie rade. bardzo sie wkrecilem w temat i sporo czytalem :) podrzucilem zonce pomysl o bankowaniu krwi pepowinowej, zapoznala sie z tematem i zdecydowalismy sie, wybralismy bankowanie przez 18 lat w Diagnostyka Bank komorek macierzystych
Awatar użytkownika
rasta
Posty: 27
Rejestracja: 23 lut 2020, 11:52

Re: Co myślicie o aborcji?

Post autor: rasta »

Na pewno nie jest łatwo podjąć taką decyzję i nie wolno nikomu za taką kobietę decydować. Ja żeby tego dylematu uniknąć stosuję już kilka lat tabletki vines, czyli bardzo skuteczną antykoncepcję hormonalną, nie zaliczyłam nigdy żadnej wpadki, po prostu biorę je regularnie
Złotka

Re: Co myślicie o aborcji?

Post autor: Złotka »

Każda kobieta powinna mieć prawo do własnej decyzji, to w końcu jej ciało i je życie. Dramat, że o tym w większości mają decydować mężczyźni w Rządzie, na który ma wpłw Kościół, niepojęte trzeba odgraniczyć Wiarę od życia społecznego. Dla tych co chcą dokonać aborcji są otwarte kliniki w Czechach, zaraz przy graniczy na przykład jest klinika Stonva
ODPOWIEDZ