Co do firmy

Różniaste różności!
pająk

Co do firmy

Post autor: pająk »

Ja osobiście uważam, że teraz ciężko było by się rozliczać bez sprawdzonego programu do księgowości online. A wy jakich programów ułatwiających prace używacie w firmie?
Awatar użytkownika
paulinabb
Posty: 87
Rejestracja: 20 sty 2020, 9:14

Re: Co do firmy

Post autor: paulinabb »

Pozostając w temacie, czy zauważyliście, że w niemal każdej nowoczesnej czy też szanującej się firmie jest dostęp do kawy i ekspresu? Co myślicie o dostawie kawy do biura? Czy Waszym zdaniem pracownicy i klienci to doceniają?
Małgosia

Re: Co do firmy

Post autor: Małgosia »

Dobra kawę każdy doceni. Sama sobie nawet do domu kupiłam porządny ekspres, taka kawa nie ma sobie równych ważne też aby w razie potrzeby mieć dostęp do odpowiedniego serwisu. Ja naprawiałam ekspres w https://ekspresowy-serwis.pl/ Bardzo dobrzy fachowcy, naprawdę wkładają w to swoje serce. Mnie się zepsuła tak mała część ,ze myślałam ze juz nigdzie tego nie zrobią ,a jednak tam świetnie sobie poradzili.
Ważkowska

Re: Co do firmy

Post autor: Ważkowska »

Zainwestowaliśmy w showroom, który przedstawia nasze portfolio. Nie wiedzieliśmy jak to wszystko zaaranżować by miało ręce i nogi dlatego też skorzystaliśmy z Trias Avi, który przedstawił nam znakomite rozwiązania. Zdecydowaliśmy się na ich propozycje i zatrudniliśmy ich do ich wykonania. Wyszło świetnie i nasz showroom stanowi świetną wizytówkę naszej firmy.
mrąk

Re: Co do firmy

Post autor: mrąk »

Dzisiaj oszczędności w firmie trzeba szukać wszędzie. Warto też szukać sposobów na optymalizację pracy, wydajność pracowników i tutaj można podejść do problemu na wiele sposobów. Jedną z opcji jest zatrudnienie pracowników z innych krajów - głównie wschodnik. Tamtejsza ludność jest bardzo zmotywowana do pracy, mają trudną sytuacje ekonomiczną i praca w Polsce jest dla nich szansą. Taka motywacja z ich strony wpływa na wydajnosć pracy co pozwala osiągnąć przedsiębiorstwą lepsze wyniki finansowe przy podobnych lub nieco niższych kosztach. Sprawdź ofertę tutaj - https://www.dpworkers.pl/pracownicy-z-u ... iwice.html
Awatar użytkownika
Diana
Posty: 411
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:08

Re: Co do firmy

Post autor: Diana »

A czy Wasza firma posiada już własny logotyp? Jeśli jeszcze nie, to może warto byłoby się o to zatroszczyć? Na stronie internetowej https://advist.pl/logo-logotyp-roznice/ możecie sobie poczytać, jakie są tak właściwie różnice między logiem a logotypem. Polecam, taka wiedza może się Wam przydać ;)
Aldona Ż

Re: Co do firmy

Post autor: Aldona Ż »

Żeby założyć firmę potrzebne jest trochę pieniędzy, u nas w Polsce ciężko będzie zarobić w krótkim czasie na własny biznes. Kilku moich znajomych pojechało do pracy za granica, konkretnie do Niemiec. Znaleźli dobrze płatną prace na https://praca.dojczland.info/ Tam płacą w Euro, więc to mówi samo za siebie, wystarczy popracować rok albo dwa i śmiało potem możemy założyć swój biznes w Polsce. Warto spróbować.
kątnik

Re: Co do firmy

Post autor: kątnik »

Dzisiaj to trzeba zainwestować przede wszystkim w nowoczesne oprogramowanie, które usprawni wykonywanie zadań w firmie :) Bez tego ani rusz. Polecam zacząć od podstaw i programu do fakturowania - faktura-online.pl Praktycznie każdy z nas wystawia faktury, zamiast wypiywać ręcznie druczki, lepiej wykorzystać program. To szybsze i minimalizuje się ryzyko błędów.
andżelika

Re: Co do firmy

Post autor: andżelika »

Ja postawiłam na duże ułatwienie jakim jest https://morganizerfinansow.pl/ . Dzięki, któremu mam wgląd do moich wszystkich faktur. Również mam tutaj swoje wszystkie paragony, rachunki i faktury zakupu, wystarczy, że zrobię zdjęcie aplikacją mobilną i już wszystko jest

nokia lumia 625 oprogramowanie na komputer
łobuz

Re: Co do firmy

Post autor: łobuz »

Wydaje mi się, że jeśli poszukujecie dobrej firmy, która zapewnia kompleksowe oprogramowanie do obsługi firmy, to warto zajrzeć pod ten adres: https://milestonedw.pl/uslugi/analiza-przedwdrozeniowa/ . Moim zdaniem, znajdziecie tam odpowiednie oprogramowanie dla swojej firmy w bardzo dobrej cenie.
Lubomiśka

Re: Co do firmy

Post autor: Lubomiśka »

Myślę, że prócz szkoleń warto również zadbać o zdrowie i dobre samopoczucie pracowników. A nie jest to wcale takie trudne. Wielu pracodawców również podąża za tym trendem i chętnie korzysta z oferty firmy https://dailyfruits.pl/ , która dostarcza pracownikom owoce. Takie zdrowe przekąski dodają energii i motywacji do pracy.
migaś

Re: Co do firmy

Post autor: migaś »

A czy przykładowo posiadacie u siebie w firmie również gabloty informacyjne? Jak nie, to też warto nad tym pomyśleć, ponieważ przekaz płynny informacji jest mega ważny. Ja przykładowo tutaj https://arabeska-gabloty.pl/gabloty-wew ... /drewniane planuję dla siebie kupić galoty.
Dert

Re: Co do firmy

Post autor: Dert »

A testowaliście program Mega-Tech Faktura Small Business Standard? Prosty program do fakturowania z możliwością eksportu dokumentów do znanych programów księgowych: https://www.mega-tech.com.pl/. U mnie się sprawdza.
lukaa

Re: Co do firmy

Post autor: lukaa »

Przede wszystkim trzeba się zastanowić co jest też potrzebne z wyposażenia itd. Jak chodzi o artykuły do sklepów czy gastronomii, to tutaj https://cws.com.pl/k,250,tablice-promocyjne.html myślę, że spotkacie się z bardzo szerokim i zróżnicowanym wyborem. Także jakby co możecie sobie sprawdzić co mają dokładnie w ofercie.
Ragammer

Re: Co do firmy

Post autor: Ragammer »

Moim zdaniem podstawą w firmie jest nowoczesne orpgoramowanie. Sprawdź sobie program aFaktury.pl, z którego pomocą z łatwością wystawisz faktury, rachunki i inne dokumenty. Dobry program do fakturowania sprawia, że poświęcasz mniej czasu na dokumentacje i możesz skupić sie na prowadzeniu firmy.
bugs

Re: Co do firmy

Post autor: bugs »

Tematy związane z płatnościami online są również dla mnie interesujące. Jeśli szukasz informacji o bramkach płatniczych i ich bezpieczeństwie, polecam odwiedzić stronę: https://zarabiajprzez24.pl/integracja-b ... cic-uwage/ . Znajdziesz tam przydatne rozwiązania zupełnie za darmo.
borek

Re: Co do firmy

Post autor: borek »

Jeśli szukacie ciekawych rozwiązań w związku z urządzeniami analitycznymi do miareczkowania, to warto zajrzeć pod ten link: https://www.metrohm.com/pl_pl/aktualnos ... wania.html . Jako jedni z nielicznych firm na rynku zajmują się tworzeniem aparatury kontrolno-pomiarowej. Posiadają również własne laboratorium aplikacyjne.
ODPOWIEDZ