Baterie do wózków widłowych

Różniaste różności!
Awatar użytkownika
Sisi
Posty: 44
Rejestracja: 22 gru 2019, 4:16

Baterie do wózków widłowych

Post autor: Sisi »

Jaki jest waszym zdaniem najlepszy producent baterii kwasowo ołowiowych ? Nie mam zbyt dużej wiedzy w tym temacie, a muszę wymienić akumulatory w wózkach widłowych. Znalazłam firmę Bater http://www.bater.pl/. Warto zaufać polskiemu producentowi?
Awatar użytkownika
Diana
Posty: 411
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:08

Re: Baterie do wózków widłowych

Post autor: Diana »

A czy wiecie, czym charakteryzują się wózki widłowe wysokiego składowania? Ja czytałam o nich ostatnio artykuł na stronie internetowej https://www.epiotrkow.pl/news.php?url=7 ... ania,44181. Dowiedziałam się między innymi, ile taki wózek mniej więcej kosztuje oraz jakie trzeba posiadać uprawnienia, aby móc go obsługiwać. Jeśli również jesteście ciekawi, to polecam zajrzeć ;)
wilśka

Re: Baterie do wózków widłowych

Post autor: wilśka »

Właśnie między innymi dlatego należy zastanowić się nad serwisowaniem wózków widłowych w odpowiednich miejscach. Myślę, że warto na spokojnie zerknąć sobie tutaj https://www.krosnocity.pl/index.php/kio ... dlaki.html . Jest tam bowiem wiele ciekawych i praktycznych informacji, które mogą okazać się niezwykle pomocne. Trzeba bowiem zastanowić się czy lepiej korzystać z pomocy punktów serwisowych czy może lepiej zatrudnić konserwatora.
Róża

Re: Baterie do wózków widłowych

Post autor: Róża »

Jak wiadomo układ elektryczny wózka widłowego jest bardzo ważny i składa się z wielu elementów, które wspólnie tworzą spójną całość. W sklepie Manitou znajdziecie szeroki wybór asortymentu, dzięki któremu po wymianie wszystko będzie sprawne, a wózek będzie zapewniał bezpieczne użytkowanie. Pamiętajcie, że schemat układu elektrycznego wózka jezdniowego znaleźć można w Dokumentacji Techniczno- Ruchowej i jest to obowiązkowy element każdego posiadacza wózka.
ODPOWIEDZ