Aranżacja wnętrz

Różniaste różności!
SławkaRz

Aranżacja wnętrz

Post autor: SławkaRz »

Powiem szczerze ,że jakoś sobie radzę z urządzaniem mojego mieszkania - dodam nowego mieszkania. Korzystam z pomysłów jakie znajduję w internecie oraz tego co podpowiedzą mi mili panowie i panie w sklepach wnętrzarskich. Po wielu przymiarkach i czasami wymianach dodatków do mieszkania udało mi się osiągnąć coś z czego jestem zadowolona. Mam jeszcze na oku obraz - https://witek.pl/obrazy-na-plotnie/obra ... t-sky.html , który pasowałby w naszym jasnym przedpokoju, ale decyzji jeszcze nie podjęłam.
Małgosia

Re: Aranżacja wnętrz

Post autor: Małgosia »

Jak mowa o urządzaniu to warto sobie zerknąć na komody, ten mebel z pewnością sie przyda. Sama mam dwie, kupiłam w https://zfabryki.pl/pol_m_Przechowywanie-1531.html Maja ładne proste wzornictwo. komody świetnie się wpasowują w każdy styl i co najważniejsze są bardzo pojemne. Dzięki nim mam teraz zdecydowanie lepszy porządek.
Awatar użytkownika
kira29
Posty: 342
Rejestracja: 22 mar 2019, 19:00

Re: Aranżacja wnętrz

Post autor: kira29 »

Projektując i urządzając wnętrze warto postawić na coś oryginalnego, co będzie wyróżniać nasze pomieszczenie od innych. Z pewnością będzie wprowadzać w zachwyt zawieszone obrazy a do tego specjalnie zastosowana technika nada oryginalności, tutaj trafiłam na ciekawy rodzaj https://www.advena-art.com/aktualnosci/ ... e-z-matryc
Awatar użytkownika
pieknyolek
Posty: 316
Rejestracja: 17 lip 2019, 13:23

Re: Aranżacja wnętrz

Post autor: pieknyolek »

kira29 pisze: ↑21 sie 2021, 22:38 Projektując i urządzając wnętrze warto postawić na coś oryginalnego, co będzie wyróżniać nasze pomieszczenie od innych. Z pewnością będzie wprowadzać w zachwyt zawieszone obrazy a do tego specjalnie zastosowana technika nada oryginalności, tutaj trafiłam na ciekawy rodzaj advena-art.com/aktualnosci/blog/2021/linoryt-i-drzeworyt-czy-wspolczesnie-korzysta-sie-z-matryc
A ja kocham szarości i takie wnętrza, stąd u mnie na ścianach taki kolor: https://www.outlet-tapet.pl/tapeta-salo ... -i-srebrne 8-)

Obrazek
Awatar użytkownika
pieknyolek
Posty: 316
Rejestracja: 17 lip 2019, 13:23

Re: Aranżacja wnętrz

Post autor: pieknyolek »

Małgosia pisze: ↑13 sie 2021, 21:36 Jak mowa o urządzaniu to warto sobie zerknąć na komody, ten mebel z pewnością sie przyda. Sama mam dwie, kupiłam w zfabryki.pl/pol_m_Przechowywanie-1531.html Maja ładne proste wzornictwo. komody świetnie się wpasowują w każdy styl i co najważniejsze są bardzo pojemne. Dzięki nim mam teraz zdecydowanie lepszy porządek.
Fajnie opisane wnętrza są tutaj: https://www.wnetrzar.ski/jakie-drzwi-zewnetrzne/
ODPOWIEDZ