apteka online

Różniaste różności!
Awatar użytkownika
Leokadia_79
Posty: 1
Rejestracja: 23 lis 2021, 21:40

apteka online

Post autor: Leokadia_79 »

Jaka apteka online jest godna polecenia? Zależy mi, żeby były dobre ceny, szybka przesyłka i duży wybór produktów bez recepty. Wolę opcję zamówienia przez internet, bo mogę zamówić dla dziadków wszystko czego potrzebują i przychodzi im to prosto do domu. Nie muszą nigdzie chodzić, a ja zamówienie spokojnie im ogarnę. Polećcie tylko fajną aptekę. Z góry dziękuję.
kriska

Re: apteka online

Post autor: kriska »

ja mogę polecić aptekę stacjonarną a konkretnie DOZ, kupuję u nich od lat, ceny mają w porządku, wybór produktów duży i zawsze można liczyć na poradę co do wyboru konkretnej rzeczy
Iris

Re: apteka online

Post autor: Iris »

Ja też wolę takie rzeczy kupować w aptekach stacjonarnych i faktycznie jeśli chodzi o ceny to doz jest na pierwszym miejscu u mnie, co miesiąc płacę tam tyle samo za swoje standardowe leki, dlatego podwyżek chyba nawet nie robili, w przeciwieństwie do tych wszystkich innych aptek ostatnio.
pioniiier

Re: apteka online

Post autor: pioniiier »

Szybki czas dostawy jest kluczowy dla zadowolenia klientów w e-commerce na międzynarodowym rynku - https://www.eoborniki.pl/technika-i-nau ... nania.html . Partner logistyczny, taki jak Apaczka, oferuje efektywne i zautomatyzowane rozwiązania dostaw międzynarodowych. Wykorzystanie sprawdzonych usług pozwala skrócić czas dostawy do kilku dni, co wpływa pozytywnie na doświadczenia klientów i wzmacnia pozycję firmy na rynku.
Awatar użytkownika
dorada
Posty: 67
Rejestracja: 15 sty 2019, 16:06

Re: apteka online

Post autor: dorada »

Czasem stacjonarnie też można nie przepłacić za leki. Ja robię zakupy stacjonarnie w aptece DOZ i jestem zadowolona. Ceny leków i suplementów nie rosną, a to bardzo duża oszczędność.
ODPOWIEDZ