Tanie przesyłki

Wszystko, co musisz wiedzieć zanim wyruszysz w podróż.
Awatar użytkownika
pistaka
Posty: 73
Rejestracja: 29 kwie 2019, 14:59

Tanie przesyłki

Post autor: pistaka »

Jak można zaoszczędzić na nadaniu paczki? Ostatnio mam wrażenie że dużo płacę
Awatar użytkownika
Ewka9
Posty: 101
Rejestracja: 18 maja 2020, 20:18
Lokalizacja: mazury
Kontakt:

Re: Tanie przesyłki

Post autor: Ewka9 »

Jak sprawdzałam w sieci http://www.mlynarczyk.org.pl/lifestyle- ... na-jesien/ jaki plecak będzie dla mnie najlepszy zamiast torby.
mazuryzapolceny.pl
Awatar użytkownika
ronkit
Posty: 61
Rejestracja: 17 sie 2019, 22:10

Re: Tanie przesyłki

Post autor: ronkit »

Znajdź po prostu tańszego kuriera i będziesz płacić mniej :) Dla przykładu mogę powiedzieć że tani kurier Ambro jest popularny ze względu na atrakcyjny cennik. I można za jego pośrednictwem także nadawać przesyłki online
Awatar użytkownika
szalan
Posty: 72
Rejestracja: 11 mar 2019, 11:45

Re: Tanie przesyłki

Post autor: szalan »

Taki tani kurier to zdecydowanie spodoba ci się cennik kuriera UPS https://www.pogotowiepaletowe.pl/cennik-taniego-kuriera . Ceny są bardzo konkurencyjne. I dużym pozytywem jest fakt, że paczkę można ubezpieczyć, a także mieć podgląd gdzie ona się znajduje :)
żelek

Re: Tanie przesyłki

Post autor: żelek »

Przez brokera kurierskiego na pewno i taka nadana paczka kurierem DPD zostanie dużo szybciej dostarczona. Zdecydowanie tę opcję polecam i nie tylko ja, bo wiele osób korzysta z internetowych przesyłek
pikuś

Re: Tanie przesyłki

Post autor: pikuś »

Co prawda nie wysyłam niczego od dłuższego czasu, ale z tego co pamiętam to najbardziej solidny był kurier dpd . W sumie to wiele osób go chwali, nie tylko za jakoś usług, ale też przystępne ceny

tragedia łyszkowice
pikuś

Re: Tanie przesyłki

Post autor: pikuś »

Obojętnie jaki towar, czy mała paczka, list, czy większy gabaryt i auto części to zawsze trzeba sprawdzać ceny u brokerów kurierskich, ponieważ ich usługi są bardzo konkurencyjne
małgosia

Re: Tanie przesyłki

Post autor: małgosia »

Sprawdzając sobie ceny poszczególnych kurierów zauważyłam, że cennik kuriera dhl wypada w tym momencie bardzo korzystnie. Zatem jak komuś zależy na oszczędnościach niech bliżej przyjrzy się ofercie
ODPOWIEDZ