sztuka nowoczesna

Wszystko, co musisz wiedzieć zanim wyruszysz w podróż.
Oluś424241

sztuka nowoczesna

Post autor: Oluś424241 »

Witam, nie możecie znaleźć inspiracji? Np. sztuka nowoczesna to awangardowe środki wyrazu, które potrafią być bardzo inspirujące. Mnie osobiście tego typu sztuka bardzo interesuje, ponieważ uwielbiam nowoczesne podejście do wyrażania sztuki. Widzieliście coś na ten temat?
Go.śka

Re: sztuka nowoczesna

Post autor: Go.śka »

bardzo lubię, cenię i szanuję sztukę nowoczesną i jej twórców. Dla mnie jest to sztuka niezwykle emocjonująca, poruszająca i spektakularna. To prawda, czasem trudno pojąć przesłanie artysty, ale nie zmienia to faktu, iż obrazy sztuki nowoczesnej przekazują nam w sposób piękny i trafiony prawdę obecnego świata i społeczeństwa.

-------------
najlepsze uzdatnianie wody Poznań
Awatar użytkownika
kira29
Posty: 342
Rejestracja: 22 mar 2019, 19:00

Re: sztuka nowoczesna

Post autor: kira29 »

Cześć, urodziłam się z duszą artysty i sztuka odgrywa bardzo ważną rolę w moim życiu. Planuję iść na Akademię Sztuk Pięknych. Mam nadzieję, że uda mi się. Ucząc się ostatnio do egzaminów wstępnych trafiłam na ciekawą technikę i pomyśłałam, że może ktoś chciałby wykorzystać coś takiego w swoim domu https://www.advena-art.com/aktualnosci/ ... e-z-matryc
bawić

Re: sztuka nowoczesna

Post autor: bawić »

Nie wiem dlaczego ale akurat sztuka nowoczesna nie przemawia do mnie. Dużo bardziej interesują mnie aukcje sztuki współczesnej na których to można wynaleźć na prawdę bardzo fajne perełki jeśli chodzi o sztukę. Także mam nadzieję, że czas mi pozwoli na uczestniczenie w wielu takich aukcjach bo warto. Także ja na pewno będę śledzić takie aukcje.
Julita02

Re: sztuka nowoczesna

Post autor: Julita02 »

Wszystkim zainteresowanym sztuką - musicie odwiedzić Gallery of Young Polish Art w Warszawie. To miejsce jest naprawdę wyjątkowe i jeżeli raz tam pójdziecie to na pewno szybko wrócicie ; ) Nigdy nie uważałam się za wielką miłośniczkę sztuki, ale w siostra namówiła mnie żebym poszła z nią na wystawę. Całkowicie wkręciłam się w temat i teraz to moje ulubione miejsce ;) Na tyle galeria zrobiła na mnie wrażenie, że aż kupiłam jeden z obrazów, na razie jeden, bo już zastanawiam się jaki wybrać jako drugie ;) Wrzucę Wam link do ich profilu na ig, co prawda naprawdę warto zobaczyć to na żywo, ale wiem, że niektórzy mają daleko do Warszawy, więc warto obejrzeć działa chociaż online https://www.instagram.com/goypa.pl/
dealnaa

Re: sztuka nowoczesna

Post autor: dealnaa »

Uwielbiam sztukę nowoczesną, tak samo jak ogólnie na przykład reprodukcje obrazów malarzy polskich i w to chcę iść. Dla mnie oczywistym jest, że jednak będziemy mieli sporo rozwiązań na ten temat, ale jak na razie to ja jednak sobie po prostu oglądam i czas pokaże, na co się zdecyduję i dlaczego. To dla mnie kluczowa sprawa.
ODPOWIEDZ