Radca prawny

Wszystko, co musisz wiedzieć zanim wyruszysz w podróż.
Miłka

Radca prawny

Post autor: Miłka »

Mieliście kiedyś do czynienia z prawnikiem? To był adwokat czy radca prawny? Jak wyglądała taka porada? Jak dłgo trwała? Dowiedzieliście się wszystkiego czego potrzebowaliście?
Łukasz78

Re: Radca prawny

Post autor: Łukasz78 »

Ja korzystałem z usług radcy prawnego kilka miesięcy temu w związku z moją firmą budowlaną. Sama porada w sumie jakoś długo nie trwała, łącznie bodajże wyszło chyba z 5 godzin. Dowiedziałem się wszystkiego co potrzebowałem i w sumie nawet nadto, za co jestem wdzięczny. Jakbyś potrzebował, to w tej kancelarii korzystałem z pomocy prawnej https://www.radcawysocki.pl/dla-biznesu ... budowlana/.
Szymała

Re: Radca prawny

Post autor: Szymała »

Korzystałam z pomocy radcy prawnego w ramach planowanego pozyskania dotacji w mojej firmie i dzięki temu uniknęłam błędów i finalnie uzyskałam nawet więcej niż oczekiwałam. Mogę wam śmiało polecić kancelarię z którą współpracowałam https://sokolowska-radcaprawny.pl/. Pani Ewelina Sokołowska to naprawdę dobry specjalista, zna się na prawie i co ważne używa takiego języka, że przeciętny człowiek jest w stanie zrozumieć o co chodzi.
nińka

Re: Radca prawny

Post autor: nińka »

Sytuacja zmusiła mnie ostatnio do skorzystania z usług radcy prawnego. Pomocy na tym polu udzielił mi http://www.kancelariamm.pl , specjalizujący się w sprawach dotyczących podziału majątku oraz innych. Sprawa ta w ramach rozwodu nie wydawała się do końca jasna i uczciwa, także wolałem się oprzeć na opinii fachowca. Przynajmniej wiem na czym stoje a moje wszelkie wątpliwości zostało rozwiane, niektore potwierdzone!
Kajtuś

Re: Radca prawny

Post autor: Kajtuś »

Ogólnie sama znajomość prawa na pewno się przydaje w życiu codziennym i właśnie dlatego ja jestem przekonany, że warto jest po prostu czytać ciekawe artykuły. W jednym z nich http://www.extor.pl/zwolnienia-grupowe- ... -z-prawem/ dowiemy się jak wygląda kwestia prawna przy zwolnieniach grupowych.
Bożko

Re: Radca prawny

Post autor: Bożko »

Samo korzystanie z porad prawnych świadczy na pewno o naszej odpowiedzialności lecz fajnie jest również samemu się w niektórych tematach dokształcać. ja zachęcam na pewno każdego do przeczytania artykułu https://seniorzy24.pl/przepisanie-majat ... o-dziecko/ gdzie ciekawie opisano na czym polega przepisanie majątku za życia.
merła

Re: Radca prawny

Post autor: merła »

Pamiętaj, że najlepszym rozwiązaniem będzie podjęcie współpracy z prawnikiem albo z radcą prawnym. Ja korzystałam z usług kancelarii Sobczak Maciejewska Zając, Panie wiedzą co robić, są doświadczone, miłe, zaradne i znają każdy kruczek prawny. Zdecydowanie jak się bronić to z nimi.
Mewa

Re: Radca prawny

Post autor: Mewa »

Muszę przyznać, ze ja jeszcze nigdy nie miałam okazji aby korzystać z takich usług prawnych ale oczywiście raczej tego nie wykluczam w przyszłości. Jestem zdania, że bardzo ciekawie na stronie http://www.advans.pl/audyt-prawny-na-czym-polega/ również przedstawiono kwestie związane z przeprowadzenia audytu prawnego. Dla mnie są to jeszcze rzeczy obce, ale mam nadzieję, że z czasem zdążę się z tym wszystkim zapoznać. W końcu człowiek uczy się przez całe życie.

UWAGA! nie płaci za usługi SEO - sprawdź w BIG ..
Wunek

Re: Radca prawny

Post autor: Wunek »

Jestem bardzo zadowolony z usług, jakie świadczy Kancelaria Radcy Prawnego Agnieszka Jaroszyńska. Od pierwszego spotkania byłem pod wrażeniem profesjonalizmu i zaangażowania, jakie wkładają w każdą sprawę. Agnieszka Jaroszyńska skrupulatnie analizuje każdy szczegół, co pozwoliło mi czuć się pewnie podczas całego procesu prawnego.
ODPOWIEDZ