Psycholog

Wszystko, co musisz wiedzieć zanim wyruszysz w podróż.
Awatar użytkownika
Alexander
Posty: 7
Rejestracja: 11 lip 2019, 20:39

Psycholog

Post autor: Alexander »

Czy ktoś z was może korzystał z pomocy pschologa? jeżeli tak to w jakich przypadkach? ja szukam kogoś komu mogłbym się zwierzyć. Znalazłem ofertę poradni jaką jest http://poradniasalomon.com.pl i chyba umówie się na wizytę. Jak przebiega takie spotkanie? to jak w filmach? pokój psycholog i kozetka?
Kawowy

Re: Psycholog

Post autor: Kawowy »

Pod koniec ubiegłego roku korzystałem z pomocy psychologa będąc totalnie załamanym po niepowodzeniach na płaszczyźnie zawodowej. Upadek biznesu wydawał mi się końcem wszystkiego, teraz sytuację traktuję jako pewne wyzwanie i otwarcie się na zmiany. Poszedłem za namową narzeczonej do poradni Harmonia (LUXMED). Pierwszy raz bez przekonania i z dużą dozą obaw. Konsultacja przebiegła jednak całkowicie inaczej niż to sobie wyobrażałem. Nie zostałem potraktowany jak chory tylko jak człowiek, który ma po prostu problem i potrzebuje wsparcia- jak wielu z nas. Miałem również wykonywany przez psychologa test w kierunku ewentualnych zaburzeń osobowości dzięki któremu specjalista dopasował rodzaj terapii bardzo trafnie- na tyle, że chętnie już odbywałem kolejne spotkania. Nauczyłem się wyrażać emocje, zmieniłem nieco priorytety i faktycznie to działa:)
monikaś

Re: Psycholog

Post autor: monikaś »

Wydaje mi się, że dobrym wyborem będzie też jednak https://justynasabala.pl/ . Tutaj faktycznie terapia prowadzona jest bardzo fachowo, dodatkowo też terminy nie są odległe co jest również ważne
Awatar użytkownika
cinno
Posty: 93
Rejestracja: 28 lip 2020, 19:01

Re: Psycholog

Post autor: cinno »

Z własnego doświadczenia wiem, ze wybór psychologa to nie takie proste zadanie, jakby mogło się wydawać. Przerabiałam różne miejsca, jednakże tylko w https://centrum-terapii.pl/ otrzymałam pomoc i pełne wsparcie.
Adam

Re: Psycholog

Post autor: Adam »

Obecnie większość psychologów ma swoje strony internetowe, a zmiany spowodowane pandemią spowodowały, że standardem stały się usługi psychologiczne świadczone online. Jeżeli ktoś poszukuje bezpośredniego kontaktu psychologa, to polecam sprawdzić oferty na stronie https://psychologuj.pl/specjalisci/psycholog
Mariko

Re: Psycholog

Post autor: Mariko »

Zdrowie psychiczne jest tak samo ważne, jak fizyczne. Wiele osób przeżywa własne trudności, z którymi często nie potrafią poradzić sobie sami. Warto wtedy wybrać się do psychologa lub psychiatry po pomoc. Jednym z miejsc gdzie taką pomoc możemy otrzymać jest terapia cbt Kraków
Awatar użytkownika
gibon
Posty: 44
Rejestracja: 08 sty 2019, 13:05

Re: Psycholog

Post autor: gibon »

Moim zdaniem najlepiej skorzystać z pomocy psychologa online. W dobie pandemii jest to bardzo wygodna możliwość. Z własnego doświadczenia polecam Wam Poradnię Zdrowia Psychicznego Empatio: https://psycholog-ms.pl/psycholog-online/ . Oni oferują najróżniejsze rodzaje terapii.
Kafar

Re: Psycholog

Post autor: Kafar »

Prywatna opieka zdrowotna wpływa na poprawę standardów w całym sektorze medycznym, stawiając wysokie wymagania w zakresie jakości usług i satysfakcji pacjentów. Inwestycje w nowoczesne technologie i szkolenia personelu, dostępne dzięki platformom jak https://zdrowie.pzu.pl/ przyczyniają się do podnoszenia jakości opieki zdrowotnej.
Gość

Re: Psycholog

Post autor: Gość »

Wybór między psychologiem online, a stacjonarnym może zależeć od preferencji osobistych, dostępności, wygody oraz indywidualnych potrzeb. Sesje online pozwalają na uczestnictwo w terapii z dowolnego miejsca, gdzie jest dostęp do internetu. Może to być szczególnie przydatne dla osób, które mieszkają w obszarach o ograniczonym dostępie do usług psychologicznych - https://psychologuj.pl/specjalisci/ lub dla tych, którzy prowadzą intensywne życie zawodowe.
ODPOWIEDZ