Program Mój Prąd - warto skorzystać?

Wszystko, co musisz wiedzieć zanim wyruszysz w podróż.
Awatar użytkownika
parostatkiem
Posty: 26
Rejestracja: 23 sie 2020, 7:56

Program Mój Prąd - warto skorzystać?

Post autor: parostatkiem »

Jak sądzicie?
Dużo ludzi zakłada teraz te panele - zastanawiam się, czy w takim razie Program Mój Prąd to coś, czym warto się zainteresować.
Tutaj https://hymon.pl/zasady-programu-moj-prad/ widziałam też namiar na stronkę, gdzie można dużo się o tym dowiedzieć.
Macie jakieś swoje podpowiedzi?
Będę wdzięczna za wskazówki i opinie.
Awatar użytkownika
Diana
Posty: 411
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:08

Re: Program Mój Prąd - warto skorzystać?

Post autor: Diana »

A skoro już jesteśmy przy takich tematach... co byście powiedzieli na to, aby pozyskiwać prąd w 100% ze źródeł energii odnawialnej i przy tym jeszcze zaoszczędzić? Taką możliwość daje Wam na przykład firma Respect Energy. My współpracujemy z nią od jakiegoś czasu i bardzo sobie taką współpracę chwalimy ;)
wąż

Re: Program Mój Prąd - warto skorzystać?

Post autor: wąż »

To, że fotowoltaika jest opłacalna jest chyba już powszechnie wiadome. Jeśli by tak nie było tyle osób nie decydowałoby się na taką inwestycję. Ja zacząłem sporo na ten temat czytać. Artykułów w tym zakresie naprawdę nie brakuje. Tutaj https://gramwzielone.pl/systemy-fotowol ... ego-swiata znaleźć można jeden z nich.
jadźka

Re: Program Mój Prąd - warto skorzystać?

Post autor: jadźka »

Jak dla mnie fotowoltaika dla domu jest naprawdę świetną sprawą. Przede wszystkim w ten sposób stawiamy na ekologie i co ważne pozbędziemy się wysokich rachunków za prąd, więc jest to bardzo dobra inwestycja, dzięki której na pewno dobrze zaoszczędzimy
Sławomir

Re: Program Mój Prąd - warto skorzystać?

Post autor: Sławomir »

Zdecydowałem się na instalacje paneli fotowoltaicznych, dlatego skorzystałem z usług fotowoltaika montaż toruń i jestem bardzo zadowolony z wykonanej przez nich pracy. Jeżeli jestescie zainteresowani ich ofertą to wszelkie informacje znajdziecie na stronie głównej.
ODPOWIEDZ