Pomiary szczelności

Wszystko, co musisz wiedzieć zanim wyruszysz w podróż.
śćź

Pomiary szczelności

Post autor: śćź »

Są takie miejsca, np. laboratoria, w których raz na jakiś czas trzeba zrobić pomiar szczelności filtrów. To bardzo ważne, żeby laboratorium mogło działaś właściwie. Wiedzieliście o tym?
Dżaga

Re: Pomiary szczelności

Post autor: Dżaga »

W przypadku laboratoriów trzeba spełnić szereg wymagań. Do tego także trzeba bardzo skrupulatnie dobrać wyposażenie, które najlepiej skompletować w specjalistycznych sklepach - https://renggli.pl/pl/oferta/blaty-laboratoryjne/Dzięki temu zapewnione będzie bezpieczeństwo oraz odpowiednie warunki pracy dla pracowników.

usuwanie toksyn z organizmu sposoby
Bożenka

Re: Pomiary szczelności

Post autor: Bożenka »

Szukając akcesoriów do laboratoriów, które pomogą przeprowadzać dokładne i wiarygodne analizy warto zajrzeć tutaj - https://danlab.pl/nasze-produkty/badani ... oratoryjne Można tam znaleźć różnego rodzaju sprzęty, urządzenia, a nawet akcesoria, których na co dzień w laboratoriach się używa. Wszystkie produkty są odpowiedniej jakości, oraz wytrzymałości, żeby można było ich używać bez obaw o zniszczenie.

gencjanę
Moniśśka

Re: Pomiary szczelności

Post autor: Moniśśka »

Kwestie związane ze szczelnością filtrów są istotne i nie wolno ich lekceważyć. Lepiej sprawdzić samemu niż dostać taką informację zwrotną z Kontroli Zewnętrznej. U nas od lat mamy filtr świecowy http://www.zdpwa.com.pl/wegiel-aktywny- ... -opis.html i dobrze się spisuje. Do redukcji węglowodorów wykorzystywany jest węgiel aktywny.
ODPOWIEDZ