odbiór odpady

Wszystko, co musisz wiedzieć zanim wyruszysz w podróż.
Awatar użytkownika
paulinabb
Posty: 87
Rejestracja: 20 sty 2020, 9:14

odbiór odpady

Post autor: paulinabb »

Cześć, polećcie mi firmę oferującą Odbiór odpadów niebezpiecznych Poznań :)

sosnowy regał na książki
Awatar użytkownika
michalwut
Posty: 5
Rejestracja: 14 maja 2020, 1:35

Re: odbiór odpady

Post autor: michalwut »

Kompletnie się na tym nie znam. Niestety Ci nie pomogę.
"Jeśli stoisz na świeczniku, staraj się nie zasłaniać światła."
Awatar użytkownika
rewelacja
Posty: 61
Rejestracja: 13 sie 2019, 19:37

Re: odbiór odpady

Post autor: rewelacja »

Obecnie istnieją firmy, które oferują odbiór odpadów. Myślę, że każdy powinien myśleć o tym jak jego działania mają wpływ na środowisko. Ciekawą ofertę znalazłam tu: https://esbud.pl/. Można tam zamówić niszczenie dokumentów, skup elektrośmieci, odbiór elektrośmieci, wywóz mebli. Myślę, że najwięcej odpadów produkuje się w firmach, dlatego warto skorzystać z takich usług.
jjustić

Re: odbiór odpady

Post autor: jjustić »

Sama wiem, jak to ważne jest, żeby w domu nie było niepotrzebnych odpadów, a jeszcze prowadzę mały zakład produkcyjny i za to też gonię pracowników. Nie wyobrażam sobie, żebyśmy w obecnej sytuacji nie dbali i o nasze środowisko. Dlatego ja chcę w firmie Bergmann-Polska zamówić nowe maszyny do recyklingu. Przydadzą się na pewno.
cześka

Re: odbiór odpady

Post autor: cześka »

Udało ci się znaleźć firmę, która wywiezie odpady? Jeśli nie to polecam tą firmę https://www.wektorsc.eu/ Z tego co wiem zajmuje się wywozem odpadów niebezpiecznych oraz olejów. Sama myślę o skorzystaniu z oferty.
Śnieżka

Re: odbiór odpady

Post autor: Śnieżka »

Odpowiednia gospodarka odpadami umożliwia zmniejszenie skutków emisji gazów cieplarnianych. Dlatego tak ważna jest odpowiednia segregacja odpadów oraz ich odbiór przez właściwe firmy zajmujące się ich przetwarzaniem. Polecam poczytać artykuł http://esbud.pl/gospodarka-odpadami-i-j ... plarniany/
Awatar użytkownika
cinno
Posty: 93
Rejestracja: 28 lip 2020, 19:01

Re: odbiór odpady

Post autor: cinno »

Odbiór odpadów, a konkretniej elektrośmieci oferuje również firma https://odbioryfirmowe.pl/ Działają szybko i sprawnie, mozna na nich w pełni polegać. Koniecznie zajrzyj na podaną stronę internetową - tam znajdziesz wszystkie informacje.
Awatar użytkownika
tormundmilk
Posty: 441
Rejestracja: 05 maja 2019, 20:52

Re: odbiór odpady

Post autor: tormundmilk »

Ostatnio zastanawiałam się, do kogo zgłosić się, aby pozbyć się zużytego sprzętu elektronicznego. Znajoma poleciła mi firmę odbiorydomowe.pl, która ma duże doświadczenie w tej dziedzinie. Na pewno się z nimi skontaktuję, aby umówić się na wolny termin.
ODPOWIEDZ