Obsługa rowerów

Wszystko, co musisz wiedzieć zanim wyruszysz w podróż.
Awatar użytkownika
Lechosław_69
Posty: 1
Rejestracja: 14 lut 2021, 8:48

Obsługa rowerów

Post autor: Lechosław_69 »

Hej forumowicze. Ostatnio dowiedziałem się, że w wielu miastach w Polsce pojawiają się stacje do obsługi rowerów z narzędziami i tym podobnym wyposażeniem. Co o tym myślicie? Ja nie ukrywam, że ten fakt mnie cieszy. Przecież nikt z nas nie zabiera ze sobą narzędzi, kiedy wybiera się na przejażdżkę rowerową, a nie mamy wpływu na to, czy nie zaskoczy nas awaria, prawda?
niesionaś

Re: Obsługa rowerów

Post autor: niesionaś »

W sumie ciekaw jestem, czy coś takiego jak rowery szosowe używane to też ogólnie dobry plan na zakup roweru. Nie mam pewności, stąd mam takie zapytanie do was. Jeśli jesteście w stanie coś nam poradzić, to wydaje mi się, że to naprawdę jest okej. Lubię jednak rowerowe tricki.
Amełia

Re: Obsługa rowerów

Post autor: Amełia »

Tak rower szosowy to jest dobry pomysł. Jeżeli planujesz jeździć wyłącznie po terenach utwardzonych najlepiej powierzchniach zalanych jakimś rodzajem nawierzchni. Rowery szosowe zaprojektowane są do raczej szybkiej jazdy i małych oporów. Aby ta jazda była komfortowa. Problemem dla tego typu rowerów są każdego rodzaju drogi terenowe. Często rowery szosowe nie maja amortyzacji a wąskie opony bardzo słabo radzą sobie na powierzchni sypkiej. Jeśli szukasz roweru do jazdy po mieście lub w dalsze trasy. To jak najbardziej polecam. Jeśli wolisz jazdę terenową lub mieszaną to taki rower może nie zdać egzaminu

klęczniki
mańka

Re: Obsługa rowerów

Post autor: mańka »

Jeśli chodzi o rowery to dla mnie sezon nadal trwa, jest za to nieco chłodniej więc kupiłam tu https://skiteam.pl/1062-kurtki-i-bezrekawniki-rowerowe sobie kilka rzeczy, w tym nową kurtkę na rower, która chroni mnie przed wiatrem, chłodem i deszczem. Są one wykonane z materiałów o podniesionej termoizolacyjności, a także wodoodporności.
ODPOWIEDZ