Który antywirus?

Wszystko, co musisz wiedzieć zanim wyruszysz w podróż.
fiołek

Który antywirus?

Post autor: fiołek »

Hej, z jakiego antywirusa korzystacie? Ja zupełnie się na wiem na co się zdecydować. Może mi ktoś podpowiedzieć w co warto zainwestować?
młotek

Re: Który antywirus?

Post autor: młotek »

Ja mogę powiedzieć z czego ja korzystam. Od dawna korzystam z antywirusa ze strony https://gdata.pl/shop . Uważam, że to bardzo skuteczna ochrona moich danych. Tak naprawdę zawsze na początek możesz pobrać wersję próbną a później zdecydować się na płatną. Uważam, że nie ma co oszczędzać na bezpieczeństwie swoich danych.
fioł

Re: Który antywirus?

Post autor: fioł »

młotek pisze: ↑18 paź 2020, 16:18 Ja mogę powiedzieć z czego ja korzystam. Od dawna korzystam z antywirusa ze strony https://gdata.pl/shop . Uważam, że to bardzo skuteczna ochrona moich danych. Tak naprawdę zawsze na początek możesz pobrać wersję próbną a później zdecydować się na płatną. Uważam, że nie ma co oszczędzać na bezpieczeństwie swoich danych.
ile kosztuje?

wyznaczam trasę
Awatar użytkownika
rasta
Posty: 27
Rejestracja: 23 lut 2020, 11:52

Re: Który antywirus?

Post autor: rasta »

Mam dobrego antywirusa ale zainstalowałam też UseCrypt Messenger https://mommydraws.pl/jak-dziala-bezpie ... ternetowy/ a to komunikator, który umożliwia zachowanie prywatności w cyberprzestrzeni. Dzięki niemu osoby trzecie nie mogą poznać naszej lokalizacji ani zdobyć informacji na temat tego, z kim i o czym rozmawiamy.
ODPOWIEDZ