Język obcy

Wszystko, co musisz wiedzieć zanim wyruszysz w podróż.
Awatar użytkownika
Edward77
Posty: 1
Rejestracja: 04 lis 2021, 22:26

Język obcy

Post autor: Edward77 »

Jak radzicie sobie na wyjazdach z porozumiewaniem się z "tubylcami"? Mam wrażenie, że wszędzie poza Polską ludzie zdecydowanie lepiej posługują się językiem angielskim od nas. Ja coś tam "dukam", ale na pewno chciałbym język angielski podszkolić. Może orientujecie się, czy są organizowane takie kursy online z języka angielskiego? Myślicie, że to dobry sposób na naukę?
Sławomir

Re: Język obcy

Post autor: Sławomir »

Przeglądałem różne portale informacyjne i natrafiłem na bardzo interesujący artykuł na stronie - https://poznajnieznane.pl/jak-sie-zmoty ... ka-obcego/ , w którym znajdziecie wiele informacji na temat szukania motywacji do nauki języka obcego. W jaki sposób Wy uczyliście się języków obcych?
Solo99

Re: Język obcy

Post autor: Solo99 »

W przypadku języka angielskiego, warto zdecydować się na kurs online od Szybkiej Nauki Pro. Pod adresem: https://pl.pinterest.com/szybkanaukapro/ dostępny jest ich pinterest, w którym znaleźć można więcej informacji o tej firmie i o samym kursie. A Wy wcześniej o nich słyszeliście?
ielts

Re: Język obcy

Post autor: ielts »

Test IELTS to jeden z najbardziej prestiżowych testów potwierdzających umiejętności językowe na świecie. Jeśli chcesz podnieść swoje kwalifikacje, to warto zainteresować się tematem egzaminu IELTS https://lang.com.pl/egzaminy/o-egzaminie-ielts jeżeli chcesz podnieść swoje umiejętności, szkoła językowa posiada również kurs przygotowujący do egzaminu IELTS.
Kajttek

Re: Język obcy

Post autor: Kajttek »

Łap link do tego artykułu: https://portalsremski.pl/pl/651_artykul ... ielem.html . Wybór pomiędzy nauką samodzielną a nauką z nauczycielem zależy od Twoich indywidualnych preferencji i potrzeb. Jeśli masz dużo czasu i motywacji, nauka samodzielna może być fascynującym doświadczeniem. Jednak jeśli zależy Ci na szybkim postępie i wsparciu, to nauka z nauczycielem może być najlepszą opcją. Bez względu na Twój wybór, pamiętaj o regularności i praktykowaniu języka w codziennym życiu.
polakowalczyk

Re: Język obcy

Post autor: polakowalczyk »

Polecam Wam szkołę językową Leader School Kraków a w szczególności angielski dla dzieci Kraków. Mają super metody nauczania zarówno dla najmłodszych jak i dorosłych.
julkaa

Re: Język obcy

Post autor: julkaa »

Dla tych, którzy rozważają naukę języka angielskiego, warto zwrócić uwagę na opcję dostępną pod adresem https://manhattan-edu.pl/ . To miejsce oferuje różnorodne i wartościowe kursy, dzięki którym można zdobyć obszerną wiedzę na temat języka angielskiego.
ODPOWIEDZ