Fotelik samochodowy

Wszystko, co musisz wiedzieć zanim wyruszysz w podróż.
Awatar użytkownika
Andżelika1988
Posty: 1
Rejestracja: 14 lip 2022, 1:05

Fotelik samochodowy

Post autor: Andżelika1988 »

Jesteście w stanie polecić mi fotelik samochodowy, który sprawdzi się u maluszka? Chodzi o fotelik na wyjazd wakacyjny, moja córka ma trzy miesiące i wybieramy się na krótki wypoczynek. Znalazłam foteliki obrotowe i zastanawiam się, czy nie kupić takiego, chociażby dlatego, że moim zdaniem do takiego łóżka zdecydowanie najłatwiej jest wpiąć i wypiąć dziecko :)
kaffka

Re: Fotelik samochodowy

Post autor: kaffka »

No zobaczcie jeszcze na foteliki MaxSpace Comfort System + https://avionaut.com/pl/foteliki/aviona ... MintMax.06 . Ich konstrukcja jest solidnie wykona, wszystko jest pokryte komfortowymi i bezpiecznymi materiałami. Dlatego ten model fotelików zapewnia doskonały komfort oraz bezpieczeństwo.
leszek

Re: Fotelik samochodowy

Post autor: leszek »

Fajna alternatywą dla fotelików samochodywch są pasy smart kid belt, od zeszlego roku korzystamy z tego rozwiązania i jest mega, warto sie zapoznac z tematem, poogladac sobie testy, to jest naprawde bezpieczzna opcja
kamiś

Re: Fotelik samochodowy

Post autor: kamiś »

Jak chodzi o mnie, to w planach mam teraz kupić też wkładki do fotelika, a tak się składa że znalazłam sklep Maylily, który oferuje takie praktyczne artykuły. Myślę, że właśnie u nich dokonam zakupu.
ODPOWIEDZ