Domowe spa, jakie kosmetyki możecie polecić?

Wszystko, co musisz wiedzieć zanim wyruszysz w podróż.
Liśkaó

Domowe spa, jakie kosmetyki możecie polecić?

Post autor: Liśkaó »

W obecnej sytuacji możliwości skorzystania ze SPA, niestety jest niemożliwe. Ale można sobie stworzyć domowe SPA. Jakie kosmetyki możecie polecić by stworzyć chwilę dla siebie? Na https://kobieco.pl/makeup-revolution-ba ... rry-icing/ jest artykuł na temat kul do kąpieli. Jakie kule możecie polecić?
Sońeczka

Re: Domowe spa, jakie kosmetyki możecie polecić?

Post autor: Sońeczka »

Do domowego spa rewelacyjne są kosmetyki z bielendy, masz tam płyny micelarne, peelingi maseczki i zarąbiste kremy . Ja od zawsze korzystam z ich kosmetyków i jestem mega zadowolona. Teraz kiedy nie można korzysta z żadnych salonów kosmetycznych to takie rozwiązanie jest rewelacyjne
Hanka Ł

Re: Domowe spa, jakie kosmetyki możecie polecić?

Post autor: Hanka Ł »

ja lubię sobie zrobić w domu spa. U mnie to wygląda przeważnie tak. Jakaś gorąca kąpiel z olejkami czy solami. Leżenie tak długo aż woda się wychłodzi, czasami nawet drugi raz sobie doleję i posiedzę dłużej. Wszystko zależy jaki miałam dzień. Do tego winko, książka. A po kąpieli ostatnio coraz częściej siadam na matę masującą Medivon Cosy air pro aby dodatkowo jeszcze się zrelaksować. Super spa. Prawie co weekend taki dłuższy relaks sobie funduje.
Majórza64

Re: Domowe spa, jakie kosmetyki możecie polecić?

Post autor: Majórza64 »

Kontigo przygotowało specjalnie wszelkie informacje, które przydadzą się w domowym spa. Znajdziesz je tutaj https://kontigo.com.pl/wyspa. Różne kategorie dotyczące części ciała i ich pielęgnacji w jednym miejscu. Przydatne wskazówki a także wygodny sposób wybrania potrzebnych nam kosmetyków. Przyjemnie proste :)

płaskownik aluminiowy wrocław
latęks

Re: Domowe spa, jakie kosmetyki możecie polecić?

Post autor: latęks »

Kosmetyki do kąpieli również powinny być jak najbardziej naturalne i można właśnie nimi zadbać o skórę. Proszki do kąpieli https://eranatura.pl/produkt/kapiel-lem ... -od-svoje/ to wygodne kosmetyki, którymi można zadbać o swoją skórę.
ODPOWIEDZ