chce rozwodu!

Wszystko, co musisz wiedzieć zanim wyruszysz w podróż.
Awatar użytkownika
Alexander
Posty: 7
Rejestracja: 11 lip 2019, 20:39

chce rozwodu!

Post autor: Alexander »

To usłyszała odemnie moja mam nadzieje ex małżonka, zastanawiam się czy mogę wziąć również rozwód kościelny? czytałem że z pomocą adwokata kościelnego http://adwokatkoscielny.pl jest to do zrobienia aby uzyskać akt uniewaznienia ślubu. Jednak czy ktoś z państwa brał może rozwód?
Awatar użytkownika
Zdzisiek78
Posty: 386
Rejestracja: 19 lip 2019, 8:39

Re: chce rozwodu!

Post autor: Zdzisiek78 »

Nie ma czegoś takiego jak rozwód kościelny. Jest co najwyżej stwierdzenie nieważności małżeństwa, jeśli faktycznie istnieją okoliczności, że było nieważne.
Awatar użytkownika
kozi44
Posty: 86
Rejestracja: 11 lip 2019, 16:38

Re: chce rozwodu!

Post autor: kozi44 »

Jeśli wydaje się wam, że bliska osoba was zdradza i chcielibyście się o tym przekonać, polecam wam przeczytać ten artykuł https://www.wariograf.com.pl/czy-mozna- ... owy-ciala/ . Dowiecie się z niego w jaki sposób możecie rozpoznać kłamstwo po mowie ciała drugiej osoby. Moim zdaniem to na prawdę ciekawe i warte uwagi informacje
Awatar użytkownika
Sisi
Posty: 44
Rejestracja: 22 gru 2019, 4:16

Re: chce rozwodu!

Post autor: Sisi »

Alexander pisze: ↑20 mar 2020, 21:09 Jednak czy ktoś z państwa brał może rozwód?
Tak. Brałam rozwód białystok to moje niedawne miejsce zamieszkania. Po tym wszystkim postanowiłam wyprowadzić się jak najdalej. Najważniejsze to nie dać się ponieść emocjom i wynająć dobrego adwokata. Ja skorzystałam z pomocy Kancelarii Pro Bono https://kancelariaprobono.pl/prawo-rodzinne-bialystok/, która bardzo dobrze wywiązała się ze swoich zadań. Na rozprawę rewelacyjnie się przygotowali. Zadzwoń do nich.
Awatar użytkownika
milli
Posty: 3
Rejestracja: 17 cze 2020, 11:12
Lokalizacja: Kraków

Re: chce rozwodu!

Post autor: milli »

Jeśli masz dobre argumenty i dowody na to, że małżeństwo było zawarte nieważnie to jak najbardziej otrzymasz unieważnienie ślubu kościelnego.
http://www.wujek-dobra-rada.pl/
Awatar użytkownika
rewelacja
Posty: 61
Rejestracja: 13 sie 2019, 19:37

Re: chce rozwodu!

Post autor: rewelacja »

Myślę, że najlepiej poradzić się dobrego prawnika i zatrudnić go na czas sprawy rozwodowej. Szczególnie polecałabym takie usługi jeśli ktoś chce uzyskać rozwód z winy współmałżonka. Ciekawą ofertę znalazłam tu: https://poznanrozwod.pl/. Specjalista pomoże nam poznać nasze prawa i dowiedzieć się jak uzyskać alimenty i podział majątku. Myślę, że to ciekawa oferta dla osób z Poznania i nie tylko.
gerard
Posty: 75
Rejestracja: 27 kwie 2019, 19:09

Re: chce rozwodu!

Post autor: gerard »

Sam bym nie pomyślał, że i ja takie zdanie usłyszę od mojej już w tej chwili byłej żony. No cóż życie, trzeba iść dalej. Ale nie powiem, przeżyłem wszystko dość mocno. Wsparcie adwokata z kancelarii adwokackiej Węgłowski ze Szczecina też mi dużo dało. Jednak jak się rozwodzić to lepiej z prawnikiem, zdecydowanie.
Awatar użytkownika
sansa
Posty: 35
Rejestracja: 25 maja 2020, 9:56

Re: chce rozwodu!

Post autor: sansa »

A wiecie może ile kosztuje rozwód w Warszawie? Szukam też sprawdzonego prawnika biegłego w tych sprawach.
Łukasz44

Re: chce rozwodu!

Post autor: Łukasz44 »

Jakiś czas temu skorzystałem z usług http://www.mzawiejska-adwokat.pl/, ponieważ miałem sprawę rozwodową, a usługi Pani Adwokat Moniki Zawiejskiej polecił mi brat. Jestem zadowolony z pomocy Pani Adwokat, poniewaz wszystko przebiegło bardzo sprawnie, z korzystnymi dla mnie rezultatami.
Lalaiśka

Re: chce rozwodu!

Post autor: Lalaiśka »

Jak widać trendy rozwodów w Polsce są nieubłagane. co rok rozwodów jest więcej niż w ubiegłym. Warto dobrze przemyśleć temat zanim zdecydujecie się na rozwód. W żadnych wypadku nie zachęcam do życia w relacji,która jest dla nas zła, ale jednak skoro coś nas do danego człowieka przyciągnęło to chyba nie wyparowało tak od razu,co?
adaś

Re: chce rozwodu!

Post autor: adaś »

Jak szukacie profesjonalistów w swoim fachu, jeżeli chodzi o rozwody i alimenty to zdecydowanie polecam wam zajrzeć pod ten link https://gpkancelaria.pl/rozwody/ gdzie znajdziecie profesjonalną pomoc w zakresie całego postępowania rozwodowego. Poza tym rzetelne doradztwo i jasne zasady rozliczeń sprawiły, że od razu zainteresowałem się tematem. Cała sprawa przebiegła bezproblemowo, więc polecam ich firmę. Warto sobie sprawdzić.
Awatar użytkownika
cinno
Posty: 44
Rejestracja: 28 lip 2020, 19:01

Re: chce rozwodu!

Post autor: cinno »

Rozwód to ciężkie przeżycie ale jeśli nie ma innego rozwiązania nie ma co odkładać tylko trzeba działać. Potem będzie tylko ciężej. Polecam kontakt z http://www.adwdomaradzka.pl/ . Z pomocą tej kancelarii udało się sprawnie zakończyć już nie jedno małżeństwo. Im szybciej tym mniej boleśnie przebiega cały proces. Od złożenia pozwu warto korzystać już z porady prawnej.
Paweł

Re: chce rozwodu!

Post autor: Paweł »

Myślę, że lepiej wziąć rozwód niż się męczyć ze sobą. Rozwody Wrocław są dużo łatwiejszą sprawą, gdy prowadzi je doświadczony adwokat, który specjalizuje się w sprawach rozwodowych. Wiadomo, że to zazwyczaj sprawy związane z silnymi emocjami, dlatego warto wziąć na salę kogoś, kto będzie panował nad sytuacją.

grzejniki łazienkowe purmo ceny
Heluś

Re: chce rozwodu!

Post autor: Heluś »

Rozwód nigdy nie jest łatwą sprawą, nawet jeśli nie orzekamy o winie. Rozpad małżeństwa, bez względu na okoliczności i powody, zawsze jest sytuacją bardzo stresującą, dlatego warto zasięgnąć rady i pomocy dobrego prawnika. Sama często współpracuję z kancelarią https://www.kancelaria-walterowicz.pl/ - spróbuj u nich zapytać.
Kieł

Re: chce rozwodu!

Post autor: Kieł »

Alimenty to nie jest prosty temat, jednakże jak już mamy o nie walczyć w sądzie, to warto wiedzieć co nam się należy a co już nie. Polecam wam przeczytać ten artykuł https://i-rozwod.pl/rozwod-a-alimenty-na-malzonka ponieważ pomoże on wam rozwiać wszelkie wątpliwości jakie są związane z tematem rozwodu.
Kłaczek

Re: chce rozwodu!

Post autor: Kłaczek »

Jeśli chcesz się rozwieść to tylko z pomocą prawnika bo jego pomoc okaże się raczej niezbędna. Mało który rozwód przebiega w spokojnej atmosferze. Jak nie wiesz gdzie się udać po poradę to skorzystaj z ekancelaria.tv Poradę uzyskasz w formie video konferencji lub mailowej bez wychodzenia z domu. Mają najlepszych specjalistów którzy pomogą ci nie tylko z rozwodem.
Ryś

Re: chce rozwodu!

Post autor: Ryś »

Alexander pisze: ↑20 mar 2020, 21:09 To usłyszała odemnie moja mam nadzieje ex małżonka, zastanawiam się czy mogę wziąć również rozwód kościelny?
Unieważnienie małżeństwa musi mieć jakąś udowodnioną podstawę, a to już nie jest takie proste do wykonania. Małżonka musiałaby np. cię zmusić do małżeństwa itp.. Jednak może zastanów się nad zwykłym rozwodem, kancelaria adwokacka Wojas Pawlak z Gliwic mogłaby pomóc.
Awatar użytkownika
mycha22
Posty: 159
Rejestracja: 20 mar 2019, 11:47

Re: chce rozwodu!

Post autor: mycha22 »

U mnie sprawa nie była prosta, bo zależało mi na orzeczeniu o winie. Gdyby nie wsparcie dobrego mecenasa nie wiem czy dostałabym takie orzeczenie. Dlatego ja uważam, że profesjonalne wsparcie podczas rozwodu to konieczność. Ja jestem z Trójmiasta i pomagał mi mecenas Michał Mindykowski. Zostawiam namiar na niego http://www.mindykowski.pl/ . Pełen profesjonalizm.
doświadczona

Re: chce rozwodu!

Post autor: doświadczona »

Kieł pisze: ↑21 maja 2021, 14:19 Alimenty to nie jest prosty temat, jednakże jak już mamy o nie walczyć w sądzie, to warto wiedzieć co nam się należy a co już nie. Polecam wam przeczytać ten artykuł https://i-rozwod.pl/rozwod-a-alimenty-na-malzonka ponieważ pomoże on wam rozwiać wszelkie wątpliwości jakie są związane z tematem rozwodu.
Ogólnie rozwód to często traumatyczne przeżycie, a partner pokazuje swoje drugie gorsze oblicze. Dodatkową pomocą przy procesie rozwodowym może być użycie zwykłego dyktafonu, lub jakiegoś profesjonalnego sprzętu do nagrania rozmowy https://spyroom.pl/pl/o-nas/. Zawsze można to wykorzystać jako dowód w sprawie. Taki dyktafon nie kosztuje dużo.
FFamiś

Re: chce rozwodu!

Post autor: FFamiś »

Alexander pisze: ↑20 mar 2020, 21:09 To usłyszała odemnie moja mam nadzieje ex małżonka, zastanawiam się czy mogę wziąć również rozwód kościelny? czytałem że z pomocą adwokata kościelnego http://adwokatkoscielny.pl jest to do zrobienia aby uzyskać akt uniewaznienia ślubu. Jednak czy ktoś z państwa brał może rozwód?
A może ktoś z Was potrzebuje pomocy detektywa? Łapcie namiary na nich - https://detektywi.net/detektyw-grojec/ . Specjalizują się w wielu różnych tematach, w udowodnieniu zdrady również. Mają licencję detektywistyczną, więc ich dowody w sądzie zostaną na pewno uznane.
ODPOWIEDZ